Tryton S.C.

Poznań

Opinie o Tryton S.C.

mata

szczególnie teraz jak gry sprzedają to powinjni mieć boom bo wróciła moda ma planszówki w niesamowity sposób., i dobrze, nie żyjmy w matriksie dalej jeszcze

van dam

kiedys kupilem u nich nowa gre a przy wymiance po tygodniu wmawiali mi ze jest duzo mniej warta rozumiem ze gry tanieja ale bez przesady

Gracz

no wiec nie wiem jak to wyglada od strony pracowniczej ale wydaje mi sie ze klientow sie tam dyma szczegolnie z poziomami cenowymi skupu i wymiany gier lub odsprzedazy konsol.

Zostaw opinię o Tryton S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tryton S.C.