Tuan Club

Józefosław

Opinie o Tuan Club

bartek

kitajce kretacze tam rzadza.uwazajcie,zlodzieje zwykle to sa

anton

@antos a wiesz może kiedy będzie teraz kolejna rekrutacja?

Tek

Śmieciowe umowy, podpisywane z opóźnieniem. Problemy przy wypłatach dla trenerów, sugerowanie że nie wypełniło się czegoś. Teksty o tym że któryś z pracowników przychodzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z podkulonym ogonem to skandal. Wywalanie z pracy trenerów i mówienie że są nikim i znajdzie się lepszych. Ciągła presja na pracownikach marketingu, zawalanie jednego człowieka robotą dla kilku osób. Szef obraża się jak 10 letnie dziecko, ma fochy. Zero docenienia, ciągle tylko słyszysz jaki jesteś do niczego. Zmuszanie do fałszowania dokumentów, podpisywanie że wzięło się inną wypłatę itp.

Kris

Niesympatyczna atmosfera, impulsywny szef i przede wszystkim śmieciowe umowy przy średnich płacach.

Zostaw opinię o Tuan Club - Józefosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tuan Club