Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak

Bytów

Opinie o Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak

Komornik manczaka .

Biedny ten Manczak , ma wiecej juz wrogow w calej polsce , pewnie przemyka przez polske Auutem z ciemnymi szybami, bo na kazdej wiosce moze stac jeden z jego bylych PH , ktory chetnie by mu naplul w pysk,albo klient ktory zerwal z nim wspolprace , do tego dochodza jego wierzyciele ktorym wisi kase , co pokazuja w internecie gieldy wierzytelnosci, manczak nie placi swoich zobowiazan I jest juz na nim spora windykacja.... jego Malzonka tez juz ma dlugi Za osrodek jezdziecki Coval 48 Tys zl,sciga ja komornik windykator.

anna

Kązdy ma też prawo wyrazić swoje zdanie i nie musi ono podobać się wszystkim, waże by były to prawdziee opinie, to ,że piszecie,że firma ma kłopoty finansowe nie musi byc przekreslona prawda.

macko137

pracowałem kilka lat temu nie polecam w chwili obecnej bankrut nie płaci koledzy się sądzą

Artur M

Tutaj można dodać wpis... a więc chłopcy, zapraszam jedenastego.... będzie wyżerka i bilecik do podpisania, znaczy lo-joleczka... a że już ładnie umiem pisać, znaczy poprawnie, to się nie wymigacie:) Pozdrawia z BB, czekam chłopaki na was i wasze piękne damy...

Artur M

A tutaj też usuwają?? Zobaczymy....

tala

Masz rację ona chyba nigdy nie poznała prawdziwego oblicza ?[usunięte przez moderatora] i jego piesków co dla niego pracują, spędziłam tan 3 lata i nikomu nie życzę poznać państwa [usunięte przez moderatora]! Ludzie bez uczuć

dobry duszek

[usunięte przez moderatora]firma sarius to [usunięte przez moderatora] pracy jest bardzo szkodliwy dla ludzi i dla otoczenia!!! Nikomu nie polecam!!

[usunięte przez moderatora]. Firma sarius to [usunięte przez moderatora] pracy szkodliwy dla zdrowia i całego otoczenia. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak - Bytów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarius Firma Handlowa Artur Mańczak