Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Sam

Szefostwo razem z prezeską to kłamcy i krętacze. Firma robi przekręty, nie szanuje pracowników wynajmuje inne firmy żeby pisały dobre opinie bo jest aż tak źle. Warunki pracy tragiczne, sufit i tynki sypią się na głowe, kable wiszą a wypłaty dawane pod stołem żeby nie płacić podatków to już standard. Wszystkie opinie pozytywne są napisane przez wynajętą firmę od poprawy wizerunku, ludzie dajcie się nabrać.

Franek

A ja tutaj pracujem i se chwale.Wypłata zawsze na czas i koledzy fajni.

liść laurowy

Wiadomo ze jak w każdej firmie zdarza się plotkarstwo, lizusostwo ale to dzien jak co dzien. Nie znam miejsca w ktorym tak by nie bylo. Poza tym jest git. Wypłaty przychodza termimnowo, ludzie mają stałą pracę, nie ma strachu, że cie zwolnią za nic.

Kminek
@X. 17.11.2017 14:25
jezu tu pol firmy to wlasnie takie lenie ktore tylko gadac potrafia a robic ni ma komu

To zwolnij te pół firmy. Ciekawe kto na tą firmę zarobi. Jakoś chętnych brak do pracy....

X.
@Kminek 17.11.2017 17:17

ja mam zwolnić? bardzo chciałbym mieć takie kompetencje :DDD

Płyta Gipsowa

Ciekawe że połowa firmy to lenie,jakoś do niedawna wszystko było ok,atmosfera była wporzo i praca zawsze była zrobiona,ale odkąd niedawno przyjęli mendę na magazyn to cała atmosfera się spieprzyła,koleś chodzi i sieje ferment narzeka na wszystko i wszystkich(pracowników ,kierownika i szefostwo), mówi że tylko on jeden pracuje na magazynie ale jakby popatrzeć w kamery to wyjdzie co innego,o każdej osobie z firmy ma wyrobione negatywne zdanie,po ostatniej akcji powinni go zwolnić . Rozumiem że jak pracuje 10-ciu chopa ze sobą to zawsze będą zgrzyty ale to co było ostanio to przegięcie.Nie dajcie się tam chopy i róbcie swoje.

Ja, ty, on...
@Płyta Gipsowa 17.11.2017 21:37

W końcu ktoś napisał prawdę o tym pseudopracowniku. To co on odpier......ala to przechodzi ludzkie pojęcie. Wspaniały, najmadrzejszy, najzaradniejszy itd. Kamery prawdę mogą powiedzieć np. to co dzieje się pod namiotem firmy polimat. Liczę że ktoś z szefostwa to przeczyta i się tym zainteresuje a kierownik nie będzie miał przez to kłopotów. Chłopaki on jest sam was dużo więcej. Nie pozwólcie się skłócić temu cwaniakowi. Metalzbycie upadły wstań z kolan i walcz bo szkoda by ta firma upadła.

Ja, ty, on...
@Ja, ty, on... 18.11.2017 01:42

Ps. Kierowniku może warto na ten porozmawiać z każdym kto tam pracuje na osobności, a jak to nie pomoże to trzeba iść wyżej do prezesa. Nie bać się o tym mówić głośno. My pracownicy żądamy wyjaśnienia tej sprawy jak najszybciej bo taka sytuacja wpływa źle na całokształt firmy.

Piotrek

Praca tutaj zła nie jest ale jest przyzwoicie kulturalnie, co najważniejsze atmosfera dobra, nie ma ma wyzysku i mobbingu.

łososiowo

Baaardzo bardzo się cieszę że tu trafilem, pierwsza firma ktora mnie docenia i do ktorej lubie chodzić pracować.

Wam

METALZBYT WYNAJĄ FIRMĘ OD DOBREGO WIZERUNKU KTÓRA MA WPISAĆ W CIĄGU 3 MIESIĘCY OKREŚLONĄ LICZBĘ POZYTYWNYCH OPINII NA RÓŻNYCH STRONACH BO NOTOWANIA TEJ PSEUDOFIRMY LECĄ NA ŁEB I TO WSZYSTKO TŁUMACZY NAGLE TAKĄ ILOŚĆ TAK NIEZGODNYCH Z PRAWDĄ DOBRYCH OPINII:)

Kulek
@Wam 11.11.2017 12:33

Hahahaha a ty skąd masz niby taką wiedzę? Zmień dilera... Ja tu pracuję i wiem, że źle nie jest!! Ile ludzi tyle opinii, zrozum to wreszcie człowieku.

Czesław

co to za konfiturke i (usunięte przez administratora) tam macie

Lorek

Tylko lenie, obiboki, nieudacznicy piszą złe opinie na temat tej firmy. Ja tam dalej pracuje i mogę powiedzieć że jest ok choć czasem można się doczepić do paru rzeczy które denerwują.

Star

Normalka i na luziku, płacą? Płacą. Dobrze? Dobrze. Terminowo? Terminowo. Atmosfera dobra? Dobra. I TYLEEEE. POZDROOO ELOELO 6000

Husarz

Ja sie ciesze bo mam stala normalna prace. Do tego regularny pieniadz co miesiac w kieszeni. To mi starcza.

Świnki trzy

Jak komuś tak źle w metalzbycie to wyjście jest proste. Nikt nie będzie z tego powodu ubolewać. Przyjdą nowe osoby które bardziej będą się przykładać do pracy a nie tylko narzekać.

pracko

mnie się w metalzbycie podoba co prawda to sopiero drugi miesiac mojej pracy tutaj ale ogolnie jestem zadowolony wyplata przyszla terminowo atmosferka fajna mozna sie posmiac jest ok

Spong
@pracko 06.11.2017 08:49

Ciekawe ile metalzbyt płaci za pisanie tych kłamliwych opini które mają poprawić wizerunek firmy?

barabasz
@Spong 07.11.2017 12:41

A może czas się wziąć za robotę co? Takie zdziwienie że komuś może się podobać? Może to świadczy o Was? Mi praca nie starszna i dlatego czuję się tu dobrze i traktowany z szacunkiem.

grzesiek

Trzeba wybrać zakład, który dba o pracownika. W tym , w którym teraz pracuję właśnie tak jest. Polecam!

Joł

Ha ha ha każdy kto pracował lub pracuje i tak wie jak wygląda sprawa z urlopami.

boguś

i co Panie partyzant jednak temat urlopów powrócił:) a na południu są gorole:)

Faza

Z urlopami nie ma żadnych problemów. Na początku roku jest ustalany plan urlopowy i firma się z tego wywiązuje. Jak zmieniasz termin w ciągu roku to nie dziw się że pracodawca potem robi Tobie problemy. Szkoda że tacy jak Ty szargaja dobre imię firmy Metalzbyt

robotic

Firma na duży plus. Bardzo dobrze traktuje swoich pracowników. Wypłąty przychodzą zawsze na czas. Ogólnie polecam.

Qwerty

Pracuję w tej firmie już kilka lat i widzę jak z dnia na dzień zmienia się na lepsze. Jeśli tylko posiadasz jakąś wiedzę i umiejętności to zostaniesz doceniony. Niektóry twierdzą że kokosów nie ma, ale wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Z urlopami też nigdy nie było problemu.Oczywiście trzeba się wykazać w pracy, z samo siedzenie to można dostać najwyżej zwolnienie. Jeśli jednak przykładasz się do rozwoju firmy jak i swoich umiejętności to będzie Ci tu bardzo dobrze.

Eldorado
@Partyzant 29.10.2017 11:20
Człowieku przestań pieprzyć głupoty że pracujesz kilka lat i niema problemów z urlopami,przyjdz i pogadaj z chłopakami to się d...

Jak Ci tak źle to nie wyciągaj ręki po wypłatę dziesiątego od szefa, tylko (usunięte przez administratora) do innej firmy.Boże skąd takie czereśniaki się biorą !

Partyzant
@Eldorado 01.11.2017 15:56

Ty debilu ,wyciągam rękę bo na to zapracowałem,nie wiem dlaczego tak szybko schodzisz z tematów urlopu-a już wiem dlaczego :bo to prawda hehehe,a czereśniaki to w Warszawce a nie na południu.

Flamel

Pracodawca ten jest bardzo okej. Traktuje z szacunkiem swoich pracowników i jest uczciwy. Ja nie mam na co narzekać. A jestem czepialski. Wypłaty są spoko, w terminie. Poznałem fajnych ludzi. Ogólnie nawet mi się chce do tej pracy chodzić.

K.K.

Negatywy tutaj pisze konkurencja, jestem tego niemalże pewien. Nie widzę innego powodu żeby wypisywać na tą firmę tyle nieprawdziwych rzeczy. Ja w niej pracuję i wiem, że źle tu nie jest. Nie zarabia się najgorzej, atmosfera jest bardzo w porządku a do tego nie spóźniają się z wypłatami co w dzisiejszych czasach jest sporym plusem.

SiSi

Nie angażujcie się w dyskusję pozbawiona sensu. Przecież wszyscy, którzy pracują w tej firmie wiedzą, że te wszystkie pochwalnie komentarze pisze ktoś ze szefostwa, żeby ratować wizerunek swojej firmy w sieci. Dla mnie działanie pozbawione jakiejkolwiek logiki. Czy nie lepiej porozmawiać z ludźmi o bolączkach firmy i spróbować iść na jakiś kompromis, zamiast pisać komentarze w imieniu fikcyjnych pracowników, którzy z firmą nie mają nic wspólnego ? Jeśli warunki się poprawią — to też ludzie nie będę źle o firmie mówić. Pisanie tych wszystkich oszczerstw o tym, jak cudownie jest w metalzbycie to słaba przynęta na nowego pracownika, który po zderzeniu z rzeczywistością raczej nie zagrzeje długo miejsca w firmie.

Śmieszne

Widać, że komentarze jedynie szef tutaj tłucze :) jeszcze sam sobie odpisuje, brawo.

Kamyk

Każdemu życzę takiego szefa jak Pan Tomasz. Jest szefem wymagającym i to chyba normalne że osoby które są po tyle muszą odejść. Szkoda tylko że te osoby wypisują bzdury które i tak nikomu nie służą.

Andzej
@Kamyk 26.10.2017 17:49

Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym zdaniem.

jupi

Czytam te niektore złe opinie i aż śmiać mi się chce. Chyba nie pracowaliscie nigdzie indziej. W Metalzbycie na prawdę jest bardzo w porządku. Wynagrodzenie dają bardzo przyzwoite. Do tego można się tu sporo nauczyć. A i co jeszcze ważne jeśli chodzi o urlopy to nie ma z tym nigdy żadnego problemu.

spam
@jupi 26.10.2017 11:21

No niestety jest to nieprawda z urlopami jest największy problem żeby dostać nawet 1 dzień trzeba się nieźle natrudzić i przez to głównie odchodzą ludzie i z innych powodów również jest ciągła rotacja pracowników.

szybkowar

Opinie negatywne piszą osoby które są ofiarami losu, takie które są tępe i do żadnej pracy się nie nadają, które myślą że za samo przychodzenie do pracy dostaną kasę. A jak się jest pierdołą to należy to wykorzystywać i bardzo dobrze że te osoby już tu nie pracują.

Zgoda
@szybkowar 25.10.2017 22:47

Popieram. Lenie i nieroby najwięcej negatywów wystawiają. Szkoda mi takich ludzi. Mi praca w tej firmie odpowiada a nie jest jakaś bardzo ciężka.

ms3studio

Otóż...wiele na temat firmy mógł bym napisać. Miałem okazję pracować dawno temu, znajomy się nadział i poczuł się zawiedziony co mnie kompletnie nie zaskoczyło, pokazał mi stronę więc mogę powiedzieć co myślę. Otóż kolokwialnie rzecz ujmując walcie się na maskę, szczególnie szef. Szef? Chyba się przejęzyczyłem, chciałem napisać chuj. Może to autokorekta, nie wiem. Omijać szerokim łukiem, płaca marna, co to w ogóle ma być? Z tego co udało mi się wyczytać, pozytywne komentarze pisze chyba ta łajza bez klasy. Pracy nie polecam, polecam poczytać opinie. Żyjemy w XXI wieku, podsumowując...chciał bym się zwrócić do pracowników, tych, których jeszcze szlag nie trafił...jest wiele miejsc pracy, w których warto zmarnować najbliższe lata, zmiany są dobre, nie pozdrawiam nikogo, szefowi szczerze chuj w dupę

Ostatni sprawiedliwy.

Ludzie nie dajcie się podzielić,przecież te wszystkie posty pisze jedna i ta sama z ostatnich osób które zostały przyjęte,nigdy wcześniej takich i tylu wpisów nie było.

pracownik metalzbutu

Żenada... że Tobie się chce wypisywać jakieś bezsensowne i obrzydliwe rzeczy na jakichś portalach. Za pracę byś się wziął, bo szkoda gadać jakim jesteś leniem. Tacy właśnie ludzie potem narzekją, że praca ciężka i za mało płacą. A robić się nie chce. Ja uczciwie pracuję i dostaję za to godną kasę.

Tajemniczy klient

Co trzeba mieć w głowie by takie coś napisać... No chyba że to prawda. Do roboty

pracuś

Ja się w tej firmie odnajduję. Robię to co lubię. Płacą nienajgorzej. Do tego pracują tu spoko ludzie z którymi można pogadać na luzie i pożartować.

Mesznianin

Praca bardzo fajna.Bardzo ja lubią bo mogę w niej spełniać się zawodowo i malować na ścianach (usunięte przez administratora).

Yogi

Cześć jestem Yogi,mam bardzo długie włosy i nie tylko he he he taki żarcik.Praca jest ok,fajne godziny,fajna ekipa,kasa w porządku ale trzeba być solidnym,dokładnym i sumiennym.

józek

Co do rekrutacji to jakaś rozbudowana nie jest. Nie musisz być wyspecjalizowany w czymś i tyle. Szkolenie przejdziesz i sobie dasz radę, musisz złapać tylko tempo, bo jak będziesz w plecy jakiś czas to po pierwsze będziesz robił niedokładnie, a po drugie będziesz się bał, że wylecisz. A nie ma co się spinać tylko powoli nabierać doświadczenia. Kasa jest ok.

Lord

Jestem kierowcą w metalzbycie i mi się podoba. Płacą spoko, godziny pracy mi odpowiadają. Z przełożonymi idzie się dogadać. Ogólnie raczej jestem zadowolony, spoko firma.

Niezadowolony 77

Kasa się nigdy nie zgadza. non stop są problemy. szef pfffff co to za szef, który traktuje ludzi bez szacunku. nie polecammmmmmm

Leśny skrzat
@Niezadowolony 77 18.10.2017 13:20
Kasa się nigdy nie zgadza. non stop są problemy. szef pfffff co to za szef, który traktuje ludzi bez szacunku. nie polecammmmm...

Ty na pewno pracujesz /pracowałaś/pracowałeś w tej firmie?

robson

Kasa słaba ,wieczne braki na magazynie no i BARDZO DRODZY !!! W zamian spokój w pracy ,ale to nie wynagrodzi mizernych pensji !!!

cichy
@robson 17.06.2012 18:39

Już nie pracuje w tej firmie, bo się przeprowadziłem, ale ja mam pozytywne zdanie. 2500 na ręke w zeszłym roku bez nadgodzin, jak dla mnie w porządku. A Tadek niejadek to chyba firmę pomylił, bo od 2 lat wszystko okodowane i robi się tylko na kolektorach

wit
@cichy 18.04.2017 13:16

potwierdzam, kasa się zgadza, a niektórzy to chyba tej firmy na oczy nie widzieli takie głupoty wypisują...

leśny skrzat

kolejna leniwa dziunia pisze opinię. weźcie się do roboty bo według mnie za nic nie robienie nikomu płacić się nie będzie. nie podoba się to na kasę do biedronki czy tesco ale nawet tam długo miejsca nie zagrzejecie bo macie pstro w głowie :)

miś
@leśny skrzat 16.10.2017 19:49

dokładnie, na magazynie spokój, cały czas Ci sami ludzie, tylko dziunie się zmieniają...

skaut

Ja pracuję tu już parę miesięcy i jestem zadowolony i nie narzekam na kasę, zawsze na czas, nigdy mniej, czasem dostaje więcej niż było umówione. Roboty dużo, ale nigdzie nie jest różowo i za siedzenie bezczynne w pracy się nie płaci.

Jan Paweł

A weźmiesz go do gęby ?

Zostaw opinię o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.