Lumax Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Lumax Sp. z o.o.

Lidia

Jakie są możliwości awansowania w Lumax Sp. z o.o.? I po jakim czasie jest to możliwe? Komuś może udało się awansować w krótkim czasie? Takie informacje będą ważne dla chcących się przyjąć do firmy.

zuzek

@Karol doszły mnie słuchy, po co rozsiewać plotki...

Karol

Hm, chyba firma ma jakieś kłopoty finansowe bo doszły mnie słuchy że prezes jest ścigany przez komornika i ma ponad 1mln zł długu. Praca może fajna no ale nie wiadomo jak długo firma będzie jeszcze na rynku z takim długiem.

Adam Adamczyk

Proszę zwracać uwagę w jakim mieście i jaką firmę oceniamy Co się tam robi i o czym mówimy. Istnieją firmy różnym profilu handlowym ale o tej samej nazwie. Lumax w Warszawie to historia sama w sobie. Czasem musimy się tłumaczyć w ich sprawach. Należy dokładnie opisać fakty i miejsca.

Adam Adamczyk

Dotyczy opinii niejakiego: klik !!

Adam Adamczyk

Fakty, dowody. Wypisując taką opinie trzeba opisać. Proszę podać swój kontakt.

Marta Nowicka

Witam serdecznie, bardzo prosze o napisanie, co według Pani/ Pana było nie tak?. Bardzo mi zależy na informacji, idę tam do pracy!

isuzu

(usunięte przez administratora)laczego ? Jeśli wypisujesz opinie na temat firmy lub ludzi musisz uzasadniać. Znam ich z handlu i wszystko jest super, jak były tam takie dwie chyba siostry, to zamieszania więcej niż trzeba było, ale teraz jest zawsze wszystko na czas i bez problemów. Terminowi i rzetelni, kontakty z Panią Gabrielą (szefową) wręcz należą do przyjemności.

nowy

Byłem tam na praktykach wszystko w najlepszym porządku, wypłata, atmosfera...... Pani Menager superowa - wiele się nauczyłem i mam nadzieję na kontynuację zatrudnienia! Nawet gdy miałem problemy rodzinne - okazano mi pomoca to się liczy.

handlowiec

Potwierdzam !!! wszystko zależy od człowieka. Prezes zalatany ale OK Praca spokojna i konkretna- jak dbasz jest wszystko ok i można się dużo nauczyć - trzeba chcieć. POLECAM

Zostaw opinię o Lumax Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumax Sp. z o.o.