Poland Pool Trade Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Poland Pool Trade Sp. z o.o.

tobi

Praca przy linii n aprodukcji ,może łątwa nie jest ale da sie wszystkiego nauczyc i wyszkolic wtedy wszystko idzie dużo łatwiej, jako operator wtryskarek na linii nie potrzebuja jakiś dodatkowych uprawnień? Samo doświadczenie wystarczy, powiedzcie ile jeszcz oferują

Dostałam dzisiaj z urzędu pracy skierowanie do tego zakładu.Mam pytanie - czy nastąpiły zmiany na lepsze w tym zakładzie.Za odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Anonim

Prca nie jest ciezka lecz dziwna w ciagu dnia pracuje sie na kilkunastu stanowiskach wypłaty nie sa w czas zawsze sa opoznienia zobaczymy co w tym miesiacu bedzie

Zostaw opinię o Poland Pool Trade Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Pool Trade Sp. z o.o.