Polskie Tatry S.A.

Zakopane

Opinie o Polskie Tatry S.A.

ZGADZAM SIE Z OPINIA AGNIESZKI. TA PIERWSZA WYPOWIEDZ NA PEWNO UMIESCIL SAM PREZES. FIRMA PORAZKA. KANAL, OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!

Totalna bzdura, tą pierwszą opinię chyba napisał sam prezes, który kocha siedzieć w necie. Ostatnio obniżył wynagrodzenia i nosi się z zamiarem wymiany kadry. Pewnie znowu na swoich znajomych (lub ich rodzinę) z Nowego Targu. Firma porażka. Obiecywali dużo, a jest wielkie [usunięte przez moderatora]. Zapytajcie pracowników. Atmosfera straszna. Szkoda gadać.

Zostaw opinię o Polskie Tatry S.A. - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Tatry S.A.