Opinie o Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula w Zakopane

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula w Zakopane

Mariusz

Ola, pracownica schroniska, zasługuje na najwyższe pochwały! Jej profesjonalizm, serdeczność i zaangażowanie na recepcji sprawiły, że mój pobyt był niezapomniany. Ola była zawsze gotowa pomóc, udzielając informacji, rad i wskazówek. Jej pozytywne podejście sprawiło, że czułem się mile widziany i doceniany jako gość. Dziękuję Ola za wspaniałą obsługę, która sprawiła, że mój czas w schronisku Murowaniec był wyjątkowy! Pozdrawiam ✌️????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

espacio Nowy wpis

Mega nieporozumienie i brak profesjonalizmu, brak poszanowania cudzego czasu. Umówiona rozmowa kwalifikacyjna i 3 dni próbne na stanowisko Manager Gastronomii z Piotrem będącym pod tel. 532 458 260 - wszystko potwierdzone jeszcze sms. link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/praca/manager-gastronomii-praca-w-zakopanem-w-schronisku-murowaniec-CID4-IDYO7pr.html Pojechałam 500 km na umówione miejsce zbiórki w Zakopanem na ul. Cyrhla 45 na godz 19:30 - skąd miałam wjechać z kierowcą do schroniska. Nikogo nie ma, nikt się nie odzywa - dzwonię do Piotra - zamiast niego odzywa się jakaś dziewczyna i mówi, że o niczym nie wie. Po czym każe iść do jakiegoś budynku, w którym młoda Ukrainka prowadzi mnie do piwnicy z kanapami, każe czekać i wychodzi - że podobno kierowca już jedzie. Jestem młodą dziewczyną i taka akcja wieczorowa porą w nieznanym miejscu, z nieznanymi osobami mocno mnie wystraszyła - zwyczajnie stamtąd wyszłam i pojechałam z powrotem na PKP by wrócić 500km ostatnim pociągiem do domu.

Hej:) Interesuje mnie praca w schronisku, ale chyba nie mają teraz aktywnych ofert pracy. Czy przyjmują tylko podczas sezonu, czy po prostu ekipa jest stała i nie ma rotacji? Doświadczenie mam i na recepcji, przy obsłudze klienta, i w prowadzeniu działań promocyjnych na social media itp:) Nie potrzeba kogoś takiego? Szkoda, że nie ma tu żadnej opinii od pracowników, może jednak zdradzicie co myślicie o warunkach, przełożonych, atmosferze no i wynagrodzeniu?:D

Mariusz Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zakopane
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zakopane
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula?

Gregor

Brak atmosfery ,przyzwoitych cen to nie ten Murowaniec co 15 lat temu. A jak ktoś już spotka spoko ludzi i przez to złe wrażenie by się trochę zatarło bo nocne rozmowy przy piwku łagodzą obyczaje to... O 22 wypad z jadalni . Zamykamy. Brawo

Michal

Tragedia. Ceny z kosmosu. Zupa 15 zł....To juz jest upadek tego schroniska.

Iza
@Michal

Upadek to jest 15zetaza 0,5l napoj ngaz...drogi Murowancu otrxąśnij się

E

Moje sugestie dla Schronisko PTTK "Murowaniec": Brak Lubię atmosferę w Schronisko PTTK "Murowaniec" za: Klimat

Elit

Wielkie rozczarowanie tegorocznymi cenami. Schronisko nie dla turystow. Doplata do poscieli 15 zl, zupa 15 zl, drugie dania 30 zl I wiecej, piwo 15 zl, pocztowka 3 zl. I od ubieglego roku nic nowego. Jesli chcesz tam nocowac zabierz swoj spiwor I swoje jedzenie. Dla porownania w 5 Stawach zupa 6, drugie danie ok 20, piwo 8

Rane

Wyzysk i wieczne wysłuchiwanie niezadowolonych (słusznie) turystów. Tragiczny "pensjonat".

Zostaw merytoryczną opinię o Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula - Zakopane

• Jak się pracuje w Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula?

Zobacz opinie na temat firmy Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula

Schronisko PTTK Murowaniec Kusion Urszula