Obsession

Gliwice

Opinie o Obsession

inga

no i jeszcze jak dają zakwaterowanie podobno to super. niektórzy pole dance mylą z pornografią, ale to jest normalny taniec i sztuka, bez rozbierania nawet. ja polecam

biuściasta Wrocławianka z Katowic

Jeżeli chodzi o Obsession Silesia Katowice to trzymajcie się od tej firmy z daleka. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) W Polsce jest 9 sklepów tej sieci i w każdym potrzebują do pracy min. Wrocławiu,Gliwicach, w Bytomiu ogłoszenie o pracę wisi przez cały rok:lol:a w Silesia w Obsession to istny cyrk:P jest zapotrzebowanie na cały personel, nowe dziewczyny przychodzą i odchodzą jak widzą co tam się dzieje!!!!!!!. Atmosfera jest nieciekawa, zero kontaktu z szefową, która nawet się nie wita z pracownikami ani nie odpowiada dzień dobry. Niekompetentna kierowniczka regionalna która nie ma pojęcia o zarządzaniu, prowadzeniu sklepów, nie mówiąc już o braku profesjonalizmu i rzetelnego podejścia do pracownika. Szukają(usunięte przez administratora)do pracy i tyle w tym temacie!!!

nowa

hey zamierzam podjąć pracę w obsession CH Silesia w Katowicach. co mi radzisz? powiedz mi coś więcej o tym zatrudnianiu na czarno i o nie wypłacaniu pensji. będę wdzięczna za info Monia

Zostaw opinię o Obsession - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obsession