Palmirka Bar

Kalisz

Opinie o Palmirka Bar

migal

Myślę tylko nad jednym - jeżeli rzeczywista kasa była niska to jaka była wcześniej umówiona stawka godzinowa, bo nie chce mi się wierzyć, że 5,5 zł za godzinę.

byla pracownica

(usunięte przez administratora) Kierowniczka w palmirce tam tez zarabia prawie 2800 na reke -ale ona to swoj czlowiek -jej siostra jest zona wlasciciela Ja tam pracowalam i ostrzegam (usunięte przez administratora) w ciezkich warunkach płaca najpierw 5 a po 3 miesiacach 5,50 za godzine.człowiek byl obrazany, ponizany traktowany jak (usunięte przez administratora) Zjesc niby mozesz ale w trakcie jedzenia potrafi ci wlasciciel wypomniec ze w gardle staje(usunięte przez administratora) uwazajcie

amber

tam nie ma zadnego syfu kolego...sam tam pracowalem i wiem jak tam jest to po pierwszej a podrogiej jak tam pracowalem to mialem na poczatku 7 zl apozniej jak juz wszystko umialem i sobie poradzilem to mialem 8.5 zl a ze reszta to w gastronomi takie sa stawki nie oszukujmy sie......

Zostaw opinię o Palmirka Bar - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmirka Bar