Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro

Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro
5 28

Opinie o Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

ciekawa

Cześć jest ogłoszenie do pracy na stanowisko PH, czy ktoś może coś powiedzieć o warunkach- jakie zarobki czy plany realne jak z możliwościa korzystania z auta w celach prywatnych jaka atmosfera dzieki za odpowiedz

Agi

Coraz wyższe plany , żeby nie dać premii. Za paliwo wcale nie trzeba płacić , koleżanka z północy , pani M wie jak to robić.

Czy według Was firma Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Luna
@admin 18.08.2015 10:24

w weekendy płaci się za paliwo i to nie mało

Zostaw opinię o Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro