Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 28 ocen.

Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro
5 28 6 1

Opinie o Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro

Wyciskacz pryszczy

Jak tam konfident z Wielkopolski dalej na stanowisku ?

Administrator

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

ciekawa

Cześć jest ogłoszenie do pracy na stanowisko PH, czy ktoś może coś powiedzieć o warunkach- jakie zarobki czy plany realne jak z możliwościa korzystania z auta w celach prywatnych jaka atmosfera dzieki za odpowiedz

Agi

Coraz wyższe plany , żeby nie dać premii. Za paliwo wcale nie trzeba płacić , koleżanka z północy , pani M wie jak to robić.

admin

Czy według Was firma Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Luna
@admin 18.08.2015 10:24

w weekendy płaci się za paliwo i to nie mało

Zostaw opinię o Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krüger Polska Sp. z o.o. Biuro