Kujawianka-Budka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Kujawianka-Budka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

Jeden

Wiem, że w Kujawianka-Budka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. są nowe ogłoszenia o pracę, nowe stanowiska mają być już od początku maja, czekajcie

Jerzy Budka

A pewnie jebie was ile się da, i gówno możecie zrobić HA HA HA HA

xxx

Ta firma to jedno wielkie gówno !!! Okradaja na wyplatach biednych pracowników ! jeden wielki syff ! tam powinna inspekcja pracy przyjechac w sezonie jak pracownicy pracuja po 14/ 16 godzin dziennie. [usunięte przez administratora]. [usunięte przez administratora].

xx

potwierdzam syf wielki , pensja glodowa i brak umow nie polecam !!

ja

no to widze ze udziela sie szefostwo.przeciez w tej firmie jest syf ja 100 h....szef to frajer i nie ma poszanowania dla pracownikow.pracownik traktowany jest jak czarnuch do kopania.

Zostaw opinię o Kujawianka-Budka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kujawianka-Budka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.