Opinie o Edo Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Edo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edo Sp. z o.o. w Gliwice

Tt Nowy wpis

Pracowałem prwie (usunięte przez administratora) dwa lata nie w tej łirmie pracuja (usunięte przez administratora) osoby ktore ublizaja wyzywaja sa poproat hamscy do straszenia (usunięte przez administratora)a nie ktoorzy ludzie nie powinni pracować wsrod ludzi

Weronika Nowy wpis

Hej, mam problem ze znalezieniem strony Edo, a chciałam sprawdzić aktualne rekrutacje. Podrzucicie w komentarzu pod wpisem? Napiszcie też, czy w ogóle warto się interesować pracą tam.

Gfdry Nowy wpis

W tej łirmie pracuja osoby ktore ublizaja Paweł wyzywaja sa poproat hamscy do straszecina Paweł Perełka nie ktoorzy ludzie nie powinni pracować wsrod ludzi

Daria Nowy wpis

@Patunia ale to mówisz o jakichś kierownikach czy o kim?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Edo Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Patunia

W tej firmie pracuja osoby ktore ublizaja wyzywaja sa poproatu hamscy do wspolpracownikow z nagoszyna i drugi ze straszecina .Nie ktorzy ludzie nie powinni pracowac wsrod ludzi!.

Tamara

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Konrad

Firma ma już długoletnie doświadczenie w swojej branży. Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy?

Darek

Czy pracuje tam facet że straszecina jak się nazywa pracuje kilkanaście lat

tanek

handlowcy na pewno mają umowę o pracę @xolo. Wydaje mi się, że firmie zależy na zatrzymaniu przy sobie pracowników na długi czas. Tam ciężko chyba o rotacje

pyro
@tanek

też tam pracowałem Km ma rację . ODRADZAM . spotkałem kiedyś 3 osoby które tam DYMAŁY bo pracą tego nazwać nie można . żadna już tam nie robi :D kto będzie za najniższą dymał .

Km

pracowałem prawie dwa lata. nie polecam.wyzysk trzeba dymać jak niewolnik . jak przyjedzie dwa tiry z ryżem to wszystko ręcznie na już . soboty ,niedziele jak jest zapotrzebowanie,to pracuje się charytatywnie . problemy z wolnym. pracownicy w większości okej,oprócz jednego wózkowego. prezes(y) dwa świniaki które myślą,że są pępkiem świata,jazda wózkiem bez uprawnień,praca bez książeczki sanepidowskiej ,dość często bez umowy .

admin

Chcesz pracować w firmie Edo Sp. z o.o. Firma Handlowa? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Edo Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Edo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edo Sp. z o.o.?

Edo Sp. z o.o.

Edo Sp. z o.o.