AKE Polska Sp. z o.o.

Wieruszów

Opinie o AKE Polska Sp. z o.o.

Wacław

Firma reklamująca się u klienta dużym doświadczeniem z tradycjami itd. Od 2002 roku działająca na polskim rynku lecz bez polskiej strony internetowej i katalogu narzędzi standardowych . Przedstawiciele i tak przygotują oferty z niemieckiego katalogu równie dobrze można to samemu zamówić u producenta i to nie jedno krotnie taniej

Jakie są w firmie AKE Polska Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o AKE Polska Sp. z o.o. - Wieruszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKE Polska Sp. z o.o.