Les Higiena Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Les Higiena Sp. z o.o.

Zuzanna

@krisczy udało Ci się dostać do pracy w Les Higiena Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jak przebiega typowy dzień na stanowisku Specjalisty ds. Klientów Kluczowych? Co najbardziej lubisz w swojej pracy? Również zachęcam innych pracowników firmy do wyrażenia swojej opinii. Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę Les Higiena Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcę i trafiły właśnie na ten wątek.

kris

rzeczywiście @viert ciekawe czy jest umowa o pracę i jakieś podstawowe wynagrodzenie. Jestem zainteresowany Specjalistą ds. Klientów Kluczowych i tego też tam nie napisali. Ale specjalista musi mieć doświadczenie w obsłudze klientów segmentu B2B i być samodzielny w działaniu

Ciekawy

Czy kto podzieli się zdaniem? Jak wygląda praca przedstawicieli, jak wygląda godzinowo? jaki zakres obowiązków, czy da się godnie wypracować premie? Jakie narzędzia pracy otrzymuje PH?

Macie wiedzę na temat firmy Les Higiena Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Les Higiena Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Les Higiena Sp. z o.o.