Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. Sklep Nr 11

Szczecin

Opinie o Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. Sklep Nr 11

lina

uwielbiam ten sklep, naprawdę pod wieloma względami, nie dość, że towar naprawdę cud miód, to jeszcze profesjonalna i wyszkolona załoga, bardzo polecam

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. Sklep Nr 11.

Zostaw opinię o Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. Sklep Nr 11 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. Sklep Nr 11