Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń

Siemianowice Śląskie

Opinie o Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń

mireek

no własnie na pewno tak musi być, ale ktoś wie jak sparwa się skończyła?

BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY PRZEZ ŚMIGONIÓW

LICYTACJA PIEKARNI ODBĘDZIE SIĘ 13.04.2016 GODZ.14.00 SPRAWĘ PROWADZI KOMORNIK HEJNIAK-MISIOREK SIEMIANOWICE NA OKRADANIU LUDZI DALEKO NIE ZAJECHAŁ. LUDZKA KRZYWDA SIĘ ZEMŚCIŁA I WYSTAWIŁA MU ODPOWIEDNI RACHUNEK TERAZ ON Z ŻONĄ NIECH ŻEBRZĄ O KROMKĘ CHLEBA ,TAK JAK MY SIĘ PROSILIŚMY O SWOJE WYPŁATY. ZA 3 MIESIĄCE PRACY NIE DOSTALIŚMY ANI GROSZA.NIE OBCHODZIŁO ICH ZA CO LUDZIE BĘDĄ ŻYĆ I ROBIĆ OPŁATY.SAMI ŻYLI JAK LORDY I NISZCZYLI GODNOŚĆ PRACOWNIKÓW KTÓRZY NA CZARNO BEZ WYNAGRODZENIA HAROWALI JAK WOŁY,ABY IM ŻYŁO SIĘ DOSTATNIO .KONIEC Z OBOZEM PRACY - JESTEŚMY JUŻ WOLNYMI LUDŻMI I NIE MUSIMY JUŻ BYĆ NIEWOLNIKAMI RODZINY ŚMIGONIÓW

BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY

JEDNYM SŁOWEM OSZUST-DRUGIM SŁOWEM-BANKRUT ! .....TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ NAWET NIE PŁACILI LUDZIOM SKŁADEK ZUS,A WYNAGRODZEŃ NIE MAMY DO DZIŚ WYPŁACONYCH, MIMO WYROKÓW SĄDOWYCH I SPRAW KOMORNICZYCH. OMIJAJCIE PIEKARNIĘ D.ŚMIGONIA Z DALEKA ,BO SZKODA ZDROWIA ŻEBY SIĘ W NIEJ ZATRUDNIAĆ,CHYBA ŻE CHARYTATYWNIE !

Beatka

To nie jest chyba prawda,przecież by mi powiedział,to z czego mi teraz będzie płacił za lody,a te jego rurki z kremem, jakie były pyszne mniam,mniam.......

doctor

zbankrutował

wik

coś wam napisze o właścicielu p.Dariusz Śmi... i jego małżonce, to ludzie bez papierów na prowadzenie tej działalności (dokumenty zostały kupione-"czelanicze"). Śmigoń wszystkich pracowników traktuje z góry i oficjalnie że są złodziejami i jego żona również. Jeśli chcecie pracować to szukajcie innej firmy. Firma Śmigonia to firma-pracuj i nie proś o wynagrodzenie-bo na twoje miejsce mam 10 chętnych...

motyl

zalocie wszyscy swoja firme z taka iloscia ludzi zamowieniami kardami itd i zobaczymy jak wam pojdzie ! jak byla piekarnia na farklandach i wszyscy ja okradali na prawo i lewo to bylo ok ! kazdy smial sie ze ma wypate kase na lewo i towar do domu bo tak chyba bylo co nie?! ci co tak robili wiedza o czym mowa... kazdy wynosil czestowal sie wszystkim i do domu reklamowki nosil a teraz przez takich ludzi piekarni nie ma i zastanowic sie trzeba dla czego? bo przez ssamego smigonia na pewno nie! ...

experimental

Byłem/am tam osatnio. Tzn w byłym Multi Backu teraz Direct spółka z.o.o I co? Baśka z Bronią dalej pracują i to za 70 zł dziennie ! I jeszcze nie mają wypłacane na czas . Śmigoń wymaga wile a towaru nie ma ! Ale Baśka i Bronia też wiedzą jak byłą sprawę w sądzie na śmigonia mają , a dalej u niego pracują ... Chociaż Baśka też fałszywa tak gada na śmigonia ,a jak on zejdzie na hale to koło niego skacze... Oj i jaka milutka dla Niego jest , że bez mydła do dupy by mu weszła ... ( fałszywa jest strasznie) . Co więcej pisać Multi Backu nie ma..! A Direct spółka z.o.o długo nie pociągnie !

Sandra

maks co ty chcesz weryfikować?Superlatywy to były lata do tyłu!Żadnej współpracy i pracy u tych ludzi!Nawet ich bliscy znajomi z tej samej branży byli w szoku jak się dowiedzieli, że nie wypłacił tylu osobom do dziś zaległych wypłat!Ekspedientka Ś. pracuje teraz u nich.

były pracownik

Rodzina (usunięte przez administratora)chciała się dorobić na biednych,schorowanych,często nieporadnych ludziach.Za wykonaną pracę trzeba ludziom płacić,tylko oni tego nie wiedzieli.Zatrudniali wiele osób na czarno i myśleli że mają murzynów do roboty.Jak murzyn zażądał pieniędzy to wielkie halo , czego tak naprawdę chce Traktowano pracowników jak złodziei ,bo się upominali o swoje. Na ludzkiej krzywdzie majątku nie zbudujecie,wcześniej czy póżniej los się na was zemści i wystawi odpowiedni rachunek .Do dnia dzisiejszego wiele osób nie ma wypłaconych wynagrodzeń.Pan (usunięte przez administratora)przekształca firmy,a ludzi ma w głębokim poważaniu.Mimo że wiele byłych pracowników ma prawomocne wyroki sądowe ,nic sobie z tego nie robi, tak On jak i jego żona .Czekają chyba na wizytę komorników,może wtedy coś się ruszy. Ludzie nie dajcie się oszukiwać takim hienom i walczcie o swoje.

Sandra

Dzięki za takie "zahartowanie " ...a firma Direct istnieje, komornik mi napisał.

@Sandra 08.11.2014 11:46

Są tutaj ludzie , którym Ś. zalega z pieniędzmi ?

Sandra

Ja to żałuję, że tak późno odeszłam, ale byłam głupia!Teraz pracuje u zagranicznego pracodawcy, wypłatę mam przed czasem, wolne weekendy i dużo więcej zarobię.I wierzę, że ta krzywda i bieda, którą przeszłam przez Ś. kiedyś wróci do niego, ze zdwojoną siłą!

BYŁY PRACOWNIK

MA NA CO ZASŁUŻYŁ...ZA OSZUSTWA...

niunia

hej, może by się tak skrzyknąć i zrobić hepening przed firmą, zaprosić TV, gazetę, komu ile zalega wypłaty, bo Pan (usunięte przez administratora)żyje sobie jak pączek w maśle, przekształcił firmę, to znaczy multi back już nie ma, a są ci sami ludzie, w tym samym miejscu, liczy na to, że ludzie podarują pobory. (usunięte przez administratora)

niuniu

Hej, zlikwidowali Multi back, razem z tym mecenaskiem otworzyli Direct sp. z o.o.(dobra nazwa dla firmy transportowej, hahhaha), a na sklepie firm. pisze Spichlerz..., idź sobie sprawdzić, pozdrawiam.

Sandra

Ja też pamiętam jak było ok, i co się stało?Bo chyba nie można wszystkiego zwalić na pracowników? "Facet z jajami "nie ma honoru? (usunięte przez administratora)

alex62

Znam firmę od lat pisać możecie wiele tylko pamiętajcie ja było dobrze to OK. Teraz firmy brak to się skarżycie i narzekacie p.Dariusz to facet z jajami i wierzcie mi że jak by miał lepszych doradców to ta firma prosperuje do dnia dzisiejszego i dała by wam prace i dobre płace ,zadowolenie tylko nikt tego nie rozumie.FIRMA była z dużą klasą .Szacun dla p Darka

Sandra

Do Pawła:tu nie chodzi o to, że wypłaty są opóźnione, ale ja nie mam ich w ogóle!!!Może mi coś poradzisz? Dodam,że się zwolniłam, żeby zrobić miejsce dla bardziej "pracowitych" i nie upominających się o swoje.A wypłaty nie mam za grudzień i styczeń !Kadrowa bezczelnie pocztą przysłała pasek,a PiT też się nie zgadza, bo obejmuje pieniądze, których nie mam.Bardzo czekam na Twoją odpowiedź!

KATon

Ten zakład powinien nazywać się MultiKrach . Gość jest bankrutem , zapyziały i z durnym uśmieszkiem mecenas , mówi że sam pracuje za darmo i w dupie ma że pracownik nie ma na raty czy czynsz , Płacą pracownikom po 200-400 zł i to z wielką łaską , bo to prąd wyłączają i trzeba zapłacić , a to na towar zbierają żeby pracownicy mieli co robić , bo żadna hurtownia nie da im bez gotówki , wszędzie zadłużony !!! Jednym słowem , aż dziw bierze że to jeszcze funkcjonuje , prości ludzie w końcu nie wytrzymają ciągłych obietnic i oszukiwania , swoją drogą dobrze było by zaprosić blisko znajdującą się TVP Katowice i nagłośnić te oszustwa wobec pracowników... Ps. Czy Radca Prawny w tej firmie , może nakłaniać pracowników aby nie składali wniosków do sądu pracy ? bo jak mówi " i tak nic to im nie da " ?!

Sandra

(usunięte przez administratora).Nie przejmuje się pracownikami ,którzy się zwolnili,są zatrudnieni następni naiwni .Uważajcie,a najlepiej nie składajcie CV, no chyba ,że ktoś lubi pracować za darmo.

BYŁY PRACOWNIK WYKORZYSTANY

JEDNYM SŁOWEM-OSZUST-DRUGIM SŁOWEM-BANKRUT...

PRAC.

NIE POLECAM ZAKŁADU PADAKA. PSEŁDO MECENAS I WŁASCICIEL OBIECUJA GRUSZKI NA WIERZBIE A NADL NIE PŁACA LUDZIĄ NA CZAS WYPŁAT.

l''''''''''''j

(usunięte przez administratora), nie wyciągnie pan firmy jeżeli nie będzie dobrego towaru bo to jest najważniejsze i tak kiedyś było(usunięte przez administratora) proponuję ściągnąć dobrego cukiernika który będzie wstanie to pociągnąć i to jest jedyna nadzieja dla firmy, miał kiedyś takiego który mu zrobił z piekarni cukiernię ale go chamsko potraktował, ja bym go przeprosił i poprosił go o pomoc ale oczywiście regularnie płacąc i tyle w tym temacie.

rrrrrr

Pisanie pierdół o rzekomej poprawie w firmie przez Pana mecenasa i jego kolegę to mydlenie oczu. Nic się nie zmieniło poza tym że zamknięto 7 sklepów .Zatrudnianie na czarno to już reguła.Multi-Back to BANKRUT i tyle .

Zostaw opinię o Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Back 2 Dariusz Śmigoń