Kowdent Przychodnia Stomatologiczna

Kraków

Opinie o Kowdent Przychodnia Stomatologiczna

Natalia

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza od miesięcy nie wiadomo co myśleć.

Agata

Jak wygląda obecnie sytuacja z wypłatami, czy są one na czas? I jakie są zarobki pracując w Kowdent Przychodnia Stomatologiczna? Pozostawiając takie informacje, pomagacie tym, którzy chcą aplikować do firmy.

a,al

nie wiem czy z awansem tutaj tak łatwo idzie. Jednak to fakt, że presja czasu jest ogromna :) wg mnie może to działać na pracownika demotywująco niestety

klik

Ja byłem pacjentem. Tragedia odradzam. Dużo by opisywać. Na zwrot pieniędzy za źle wykonaną usługę przyszło mi sporo czekać, wykonać sporo telefonów.

dioptaz

Też tam oracowałam.to jakaś masakra.totalny chaos i bałagan.asystentki były OK, młode lekarki również.A co do familii- to jakaś rodzina Adamsów,którzy przy pacjentach i pracownikach się awanturowali ( mam na myśli 2 osoby). Córka szefa psa przyprowadzała i zamykała w pokoju z kartami pacjentów i kiedy chciało się wejść po kartę, pies próbował wybiedz a to wilczurek.kabaret, o którym można długo opowiadać.śmiech przez łzy.a i jakość pozostawiała wiele do życzenia- nie raz pacjenci przychodzili z reklamacją.przykre miejsce.

anonim - 2011-07-14 00:12:30 ola - 2011-02-12 08:07:31 Szef nie wypłaca na czas wypłat, trzeba do niego chodzić jak rzep i prosić o wynagrodzenie a i tak całej sumy nie zapłaci. Wypłaca do ręki nie przez konto. Jest tak bezwstydny, że chciał mnie oszukać i nie wypłacić końcówki wypłaty- marnych 92 zł ;/;/;/;/ to się w głowie nie mieści. Asystentki stomatologiczne są tam zerem WITAJ OLU bardzo chcialabym sie z toba skontaktowac prywatnie w sprawie pracy w kowdencie (usunięte przez administratora) Kowdent -Beznadziejne traktowanie szef nie wypłaca kasy trzeba się prosić ogólnie poniżanie i brak szacunku :(((((((

ola

eva

Pracowałam w kowdencie miesiąc- tragedia. Szef nie szanuje pracowników totalne (usunięte przez administratora). Człowiek się stara i jest ciągle niedoceniany a wręcz poniżany. Tam jesteś nikim jak nie masz tytułu lekarza

jezu chryste nawet tutaj bzdury pisze stały pracownik kowdentu z protekcji oczywiście bo jak ktoś tam sie dostał nie z "rodziny" to dobrego słowa o nich nie powie, traktowanie okropne,z pracownikiem sie nie liczą,chaos totalny i brak organizacji,nie polecam, jeśli ktoś chce pracować w uczciwej firmie wystarczy wejść na portal (usunięte przez administratora) i poczytac opinie niezadowolonych pacjentów. A osobie która pisze takie głupoty jacy to oni są super to chyba już brakuje nowych certyfikatów do przybijania i ma za zadanie promować kowdent w necie bo na normalną reklame niestety ale kasy im brak!!

Zostaw opinię o Kowdent Przychodnia Stomatologiczna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowdent Przychodnia Stomatologiczna