Drewit Sp.j.

Kraków

Opinie o Drewit Sp.j.

Drewit

Zapraszamy Pana serdecznie na Dzień Otwarty firmy DREWIT -24 czerwca 2016 w godz od 10 - 16. Pozna Pan naszą aktualną ofertę, nowe kolekcje płyt i blatów, nowe rozwiązania meblowe. Przekona się Pan osobiście. Czekamy.

man

Firma Drewit Kraków to nieprofesjonalna firma, porysowali zlewozmywak ,który im zostawiłem do wycięcia blatu. Opinia pana ,który podawał się za szefa ,, nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione u nas rzeczy, do widzenia''. Pani sprzedawca bardzo niegrzeczna, powitała mnie hasłem ,, po co pan tu przyszedł z tym zlewem, my ich nie sprzedajemy niech pan idzie do marketu budowlanego''.

Zostaw opinię o Drewit Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewit Sp.j.