Termolan Sp. z o.o.

Byków

Opinie o Termolan Sp. z o.o.

Rafal

Po przejeciu firmy termolan przez firme buehnen 90%zalogi zwolnilo sie i przeszlo do konkurencji czyli chyba jednak firma termolan nie byla taka zla jak to wczesniej koledzy opisywaliscie. Ludzie odeszli dopiero jak zmienil sie zarzad czyli nowi ludzie nie poradzili sobie lub nie dalo sie z nimi pracowac.

KGB

Żenada, omijać z daleka. Pseudo prezes bez wizji rozwoju, hodujący stadko popleczników i wywołujący konflikty z patnerami,oraz gotów poświęcać wykwalifikowanych pracowników, aby kryć własne bledy. Właściciele kompletnie nie mający świadomości co się dzieje w firmie i beznadziejna atmosfera, bo nie wiadomo kto akurat doniesie preziowi.

Tadeusz

Czy od 2011 coś się zmieniło u nich? warto tam do pracy?

Jakub

Facet coś ci się pomyliło !! Na pewno nie polecam tej firmy. Kuzynka pracowała w księgowości. Ale numery wyprawiają. Mam również opinię od ich byłych PH. Nie są pozytywne. [usunięte przez moderatora]. Ciągłe braki w towarze, Każą realizować plany sprzedaży a towru brak. Kierownik działu sprzedaży nie z tej planety ze swymi pomysłami. Wykończy każdego co z nim nie będzie "grał". Odradzam pracy w tej firmie. Mam

Zostaw opinię o Termolan Sp. z o.o. - Byków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termolan Sp. z o.o.