Hydrogaz Sp.j.

Padew Narodowa

Opinie o Hydrogaz Sp.j.

wieś

polecaM POLECAM POLECAM , takiej ekipy nie znam zakładali w domu pompe ciepła i te wszytskie bajery nowoczesne żeby hata była tania w utrzmaniu , ja pierdziele działa jak trzeba nie wiem o co chodzi za bardzo itd ale zima cieplutko w domku miałem więc jest ok :) ja i technika nie idziemy w parze ale pan grzegorz wytłumaczył jak co działa i jest super a rachunki prawie żadne , polecam firme z czystym sumieniem

zadowolony :)

robili mi wszystko co możliwe w domu i ogrodzie żeby było tanio i działało i nic skaplikowanego , wszystko działa jak trezba 2 rok już , pompa ciepła wszystko naprawde firma do polecenia

ciotuś

Mi też wykonywali nawadnianie , naprawde szybko sprawnie i za rozsądne pieniądze polecam

tomson

nam hydrogaz pomógł z kotłownią, stara trzeba było w calości zmodernizować, balismy się przedsięwzięca, bo musialo być szybko i sprawnie, a wiadomo jak takie remonty wyglądają, ale chłopaki naprawdę się spisali, zalatwili sprawę szybko i bez problemowo. oby wszystkie remonty tak wyglądały

mihhu

polecam wszystkim. zdecydowaliśmy się na hydrogaz przy zakładaniu c.o. w nowo wybudowanym domu. termin oczekiwania krótki, wyszło całkiem tanio jak na nasz metraż. firma profesjonalna, wszystko można dogadać i załatwić, nie ma do czego się przyczepić. a w domu ciepło, działa jak ta lala!

kamil k.

firma zrobiła nam kanalizę i całą sanitarkę po latach użerania się z szambem. profesjonaliści, poszło szybko i sprawnie i za rozsądną cenę, jestem mega zadowolony, polecam każdemu!

łukasz zielski

Już piąty sezon jestem użytkownikiem pompy ciepła ze zbiornikiem na ciepła wodę o pojemności 160 l.Ciepło pobierane jest za pomocą dwóch sond pionowych o głębokości 65mb - całośc to 260 mb rury w gruncie złożonym głównie ze żwiru i piasku.Dom ogrzany jak trzeba , polecam firmę przeogromnie !!

potencjalny klient

dzięki za informację bo właśnie też chce zacząć montować nawadnianie na ogródku i szukam firmy jeszcze przed sezonem bo zaraz terminy będą pewnie długie dziękuje na pewno zadzwonię do hydrogaz

kozaki :)

skolega stwioerdziliśmy że zrobimy sami w moim domu system nawadniania ogródka , no niestety sprawa nas przerosła zadzwoniłem do firmy hydrogaz powiedziałem co jest 5 i chwila moment pan przyjechał popatrzył umówiłem na termin i elegancko wszystko działa :) żona troche zła że sianko wydane ale co tak działa jak trzeba

Nick
@kozaki :) 28.02.2017 07:17

Nawadnianie w ogródku w lutym ? !!! smieszne żarty Jak chcesz sobie zrobić reklamę to pisz o centralnym ogrzewaniu ! i choć w to nie wierzę bo kto robi centralne w środku zimy ?

kozaki :) 2
@Nick 28.02.2017 22:29

kolego robiłem nawadnianie w lutym bo po pierwsze nie ma mrozów i już ziemia jest ok a poza tym w tym roku chce mieć piękną trawkę więc mam zamiar ja siać marzec - kwiecień . więc jak się nie znasz na robocie to nawet nie pisz , przecież nie będę robił ogródka latem bo trawa nigdy mi nie urośnie zastanów się co piszesz kolego . i żadna reklama tylko chłopaki zrobili dobrą robotę więc ich chwale !! pomyśl zanim coś napiszesz

princes

Bardzo się cieszę, że skorzystałem z usług Hydrogazu, profesjonalnie podeszli do mojego zlecenia i nawet nie musiałem kiwnąć palcem, wybrali materiały i produkty do określonej przeze mnie ceny i zamontowali w określonym terminie. Polecam

Fabia krzys

Zgadzam sie z przedmówca firma pierwsza klasa polecam

Kaczorek

Pompa ciepła zamontowana z pierwsza klasa w domu cieplutko polecam ogromnie !! Szczerze !

zadowolony klient

Firma hydrogaz z padwi wykonała w moim domku instalcje ogrzewanie ,gaz i wodną .Muszę powiedzieć,że jestem zadowolony z usług .Wszystko działa bardzo dobrze. Kocioł polecony przez nich jest zaskkująco oszczędny.Oby tak dalej! fachowośc rzetelnośc uczciwoś polecam przeogromnie

Paweł

U mnie super tydzień przed terminem skończona robota zależało mi na czasie naprawdę chłopaki sie postarali ogromnie polecam cała firmę rewelka

Jedrek

Zgadzam sie z przed mówcą rownież montowali mi ogrzewanie w domu szybko i sprawnie piec bardzo latwy w obsłudze a na dodatek bardzo oszczędny polecam firmę

michał swor

Firma pierwszej klasy montowali mi ogrzewanie w całym mieszkaniu , szybko i sprawnie , piec zgodnie z moją prośbą był w cenie umiarkowanej i naprawde nie porzera gazu, działa bez zastrzerzeń , a co najważniejsze bardzo łatwy w obsudze ( nawet moja żona daje rade sama podkręcić temperature wodu lub grzejników :) ) Polecam , cena za usługę jedna z leprzych które otrzymałem gdy szukałem oferty !

Sandra

Wspaniała firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to porfesjonaliści w każdym calu, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki ich ciężkiej pracy moje rachunki znacznie zmalały

Janka

Znakomici fachowcy, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki nim we wszystkich pomieszczeniach jest ciepło, znakomici fachowcy, polecam.

Zostaw opinię o Hydrogaz Sp.j. - Padew Narodowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrogaz Sp.j.