Monopol Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Monopol Polska Sp. z o.o.

jeśli chodzi o te firmę to pracowałem tam od początku i jedno co mogę powiedzieć gdy rozstawałem się z nią to firma dno i 4 metry mułu. Atmosfere koleżeńską ciężko nazwać po przyjęciu do pracy niejakiej pani [usunięte przez moderatora] która prawde mówiąc [usunięte przez moderatora] się zna na lakierach i nie rozróżnia pigmentu od komponentu. a została zatrudniona tylko dlatego że malowała okna w domu i zna się na lakierach (chyba śnieżki). ogólnie firma przekręt - warto sprawdzić wyniki finansowe choćby w infoveriti. szczerze wszystkim odradzam choćby zbliżanie się do tej firmy. były pracownik

Zostaw opinię o Monopol Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monopol Polska Sp. z o.o.