Kupsa Polska Sp. z o.o.

Reda

Opinie o Kupsa Polska Sp. z o.o.

produkcja mebli

Mam zakład produkcyjny i biorę lakiery z Kupsy. Pasuje mi bo chłopaki autentycznie się znają. Rzadko w której firmie jest taki serwis jak u nich.

zerwal

firma ok. podobno mają nową siedzibę. podobno można się tam rozwinąć. dyrektor ok chociaż goni i wywala ludzi którym się nie chce.

Kiko

Firma solidna, ale dyrektor już niekoniecznie.

zyx

Firma jest w porządku. Ludzie są ok. Roboty dużo, ale to znaczy że firma ma dużo zamówień i się rozwija. Tak jak się słyszy i widzi, większość ludzi z Kupsy pracuje tam od dłuższego czasu, więc pewnie dlatego ekipa jest fajna i atmosfera też.

xyz

Nie polecam, tzn ekipa fajna, atmosfera ok ale pan Dyrektor nie fajny. Traktuje człowieka z góry. Praca za marne pieniądze a roboty tyle, że ledwo do toalety można wyjść. O podwyżce zapomnij. Nie docenia ludzi, gbur.

Radosna

ma ktoś jakieś informacje o tej firmie? Dobrze się tam pracuje? Jak zarobki? Jaka atmosfera? chodzi mi o stanowisko asystentki. będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Jacek

Tak, słyszałem, że to fajna ekipa. Rozwijają się.

Zostaw opinię o Kupsa Polska Sp. z o.o. - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kupsa Polska Sp. z o.o.