Iba International Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Iba International Sp. z o.o.

Stan Vacky

Pracowałem tu dawno temu. Nie polecam nikomu. Ciężka robota, cyfra goni cyfrę i w kółko tylko marudzenie dyrektorka. Niezadowolenie z wyników i ciśnienie na więcej. Nie tak to powinno wyglądać Panie Bociek.

Czarna

Pracowałam tam jako przedstawiciel jakiś czas temu. Nie wiem jak jest teraz ale zarobki jak na handlowca marne, sama podstawa bez premii za obroty. ok 1500/1600 zł netto. Samochód do dyspozycji ale na 2 osoby. Problem z jazdą autem służbowym do domu. Średnio polecam

Choco
@Czarna 06.11.2014, 13:03

Co za brednie wypisujesz? Chyba Ci się firmy pomyliły...Jedno wielkie kłamstwo. Samochód na dwie osoby?? pensja 1500/1600 bzdura. Każdy ma swoje auto i nie ma problemów z jazda samochodem służbowym do domu. Jesteś pewna, że tu pracowałaś??Bo ja śmiem w to wątpić. Skoro nie masz aktualnych informacji to proponuje nie wypisywać bzdur! Ja bardzo polecam!!!

Zostaw opinię o Iba International Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iba International Sp. z o.o.