Opinie o Delta Power Sp. z o.o. w Gdynia Krasnowolska 82R

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delta Power Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Delta Power Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Power Sp. z o.o. w Gdynia Krasnowolska 82R

Kostek Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobrze dzieje się w firmie i zadowolenie z pracy sprawiło ten spokój na forum?

Juntaro Nowy wpis

Na stanowisku spawacz jakie średnie zarobki

Daniel Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

byłyPracownik Nowy wpis

Serwis/realizacja. Fajna firma na start. Technicznie można się sporo nauczyć, dobór, obsługa, konserwacja, naprawy urządzeń zasilania gwarantowanego w postaci ups/agregatów. Praca samodzielna, jest się zarówno kierownikiem jak i robotnikiem przed klientem. + samochód służbowy, solidne wyposażenie w narzędzia, wypłata na czas, rozwój na początku - słaba organizacja, brak możliwości zmiany stanowiska, dosyć ciężka praca

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Delta Power Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Anonimowy

Szkoda słów...

Anonimowy
@Anonimowy

Szkoda słów...ale na twoją wypowiedź. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to po co w ogóle komentujesz.

mam

taki, ale to spore wymagania, dlatego ja wolę ubiegać się o aktualny wakat na stanowisko handlowca w Warszawie - są prowizje, a Prawo jazdy kat. B i umiejętność jazdy samochodem to nie jest jakieś horrendalnie wysokie wymaganie, kulturę osobistą też mam

DeltaPower wciąż szuka pracowników nie ze względu na dynamiczny i skokowy rozwój firmy, lecz z uwagi na to że permanentnie zwalniają się stąd ludzie. Duży wpływ na to mają właściciele firmy którzy po sprzedaniu firmy zostali zatrudnieni jako dyrektorzy zarządzający firmy, jednak znacznie mniej interesują się firmą niż wcześniej. W dziale handlowym nowy właściciel co roku podnosi normy sprzedaży, brak ich wyrobienia powoduje obcinanie pensji(premii regulaminowej) która jest znacznym składnikiem wynagrodzenia. Przyjście do firmy i przyciągnięcie swoich klientów (firmy) nie równa się z sprzedażą. Większość firm obecnych na rynku jest już przypisana do konkretnego handlowca i to oni obsługują. Nowym handlowcom wcale lekko tutaj nie jest, a po paru miesiącach bez wyników koniec kariery gwarantowany. W działach technicznych w przeciągu ostatniego roku zwolniła się mniejwięcej połowa załogi. Większość osób jest nowa i nie ma kto pomóc w rozwiązywaniu problemów technicznych, zapytań, gdyż główny inżynier konsultant również się zwolnił. Chłopaki w działach technicznych pomimo stanowisk inżynierskich, robią zwykłą monterkę tj. noszenie akumulatorów, zasilaczy UPS, kładzenie koryt oraz kabli. Obowiązków za trzech. O żadnej inżynierskiej pracy tutaj mowy nie ma. O szkoleniach zapomnijcie. Plusem jest samochód służbowy który ma praktycznie każdy. Wypłata na czas. Pensja na tle konkurencji podobna.

Djk

Zdecydowanie odradzam.

L

Odpowiadając na pytania PHH: Warto, jeżeli jest się obrotnym można nieźle zarobić, a co więcej sama podstawa jest bardzo dobra. Biuro ładne, mieści się w bliźniaku na Ursynowie. Każdy ma swoje biurko, ludzie nie są upchani jak sardynki. Handlowcy mają różne auta, najczęściej segment B. Plany sprzedażowe są zależne od tego ile pracujesz w firmie i za jakie tematy odpowiadasz. Ustalane są indywidualnie. Atmosfera w firmie jest jak najbardziej przyjazna.

L1
@L

Jak nie zaczniesz sprzedawać w miarę szybko minimum tego co firma wymaga to własnym biurkiem i samochodem (raczej wątpię, że go od razu dostaniesz) się długo nie nacieszysz

L

Wydaje mi się, że negatywne opinie przedstawione powyżej należą do osób które nigdy w tej firmie nie pracowały. Pracy jest rzeczywiście dużo, jednak nigdy nie ma problemu z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Zespół bardzo fajny, ludzie znają się na tym co wykonują.

PHH

Mam propozycje pracy w tej Firmie jako PH czy ktoś może mi szczerze powiedzieć czy warto?Jak jest ze sprzedażą?Jakie warunki pracy?Jaka pensja? jakie plany sprzedażowe?Czy ludzie tam pracujący są ok?Jakie auto dla handlowca?

Heh, że ten kołchoz jeszcze funkcjonuje.

dziwna firma, prezesi niby ok ale tylko niby, potrafią obiecywać bardzo duzo(usunięte przez administratora). Wymagania z kosmosu.

Ja...

Z przyjemnością napiszę,że powyższe wpisy to totalne bzdury i kłamstwo. Firma ani nie jest solidna ani przyjazna dla pracownika. Wymagania jak najbardziej ma. Szkoda tylko, że przewyższające nie tylko pracownika, ale też supermena. Co prawda są premie...szkoda tylko, że na papierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Power Sp. z o.o. - Gdynia

Delta Power Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Delta Power Sp. z o.o.