Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna

Nowa Sól

Opinie o Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna

nijaki

zgadzam sie z opinią amazona Pozatym to firma gdzie licza sie wazeliniarze Jestam tam taki kierownik Haken gnoj i cham jakich mało oczko w głowie Pana Prezesa Nie polecam tej firmy nikomu

amazon

W tej firmie mają dobrze duplikat człowiek się nie liczy tylko zyski pana prezesa który ładnie mówi i nie dotrzymuje slowa

elektromonter

Praca w mazelu wyglada tak- za 8zl/h wysluchujesz wydzierania sie na kazdym kroku niezadowolonego brygadzisty ze swoich zarobkow (15/h)! dobra opcja na zdobycie pierwszego doswiadczenia w swoim zyciu i to wszystko!

Zostaw opinię o Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna