Opinie o Mazel S.A. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mazel S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mazel S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazel S.A. w Nowa Sól

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mazel S.A.?

kandydatka Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę w zeszłym tygodniu. Przyszłam szybciej specjalnie i chwilę czekałam, żeby poobserwować firmę. Na parterze na wprost wejścia jest chyba jakiś aneks kuchenny, bo pracownicy robili sobie kawę, nie wyglądali na zestresowanych, a wręcz przeciwnie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej były trzy osoby z firmy, z HR i z działu zatrudniającego, mówili do siebie po imieniu i tak na luzie, na rozmowie czułam się dobrze ... rekrutacja trwa, mam nadzieję, że się dostanę :)

Jaka umowa obowiązuje w Mazel S.A. podczas okresu próbnego?

Byly Nowy wpis

2 umowy 3 miesieczne na okres próbny.. powodzenia

Obecna pracownica Nowy wpis

tak jak mówili na rozmowie kwalifikacyjnej, okres próbny to były 3 miesiące na umowę o pracę.

Dzwonia zapraszaja na rozmowe, w dniu rozmowy nagle kierownika nie ma..?? w zastępstwie wysyłają pracownika z owego działu aby przeprowadził rozmowę. Pracownik nie orientował się zbytnio co mam mówić, nie przedstawił wynagrodzenia za prace ale kazał czekać na telefon w sprawie ustalenia stawki. Trochę szacunku do kandydatów starających się o prace. Z całego serca NIE POLECAM tej firmy !!!

Klops

To że kierownika nie ma w danej chwili to znaczy że wazne sprawy wyskoczyły. A pracownik nie jest w stanie udzielić informacji za kierownika. W końcu kto ma wynagradzac pracownik czy kierownik za dany zakres wykonanych prac?

Zespół HR MAZEL

Dzień Dobry! Niestety Nasi Pracownicy (w tym Kierownicy) również mają nieplanowane nieobecności chorobowe lub kryzysowe działania, których nie są w stanie zaplanować. Pragniemy zapewnić, że mamy duży szacunek do Kandydatów, którzy wybierają MAZEL jako potencjalnego pracodawcę i poświęcają czas na przygotowanie aplikacji i rozmowę kwalifikacyjną. Mogę zapewnić, że po konsultacji z oddelegowanym na rozmowę pracownikiem, Kierownik skontaktuje się ze wszystkimi zaproszonymi na ten dzień Kandydatami i udzieli niezbędnych informacji. Sygnał o tym wydarzeniu, wprowadza do naszego procesu rekrutacji punkt, że będziemy informować Kandydata o nieobecności Kierownika i jej przyczynie, by Kandydat sam mógł podjąć decyzję, czy w takiej sytuacji nadal chce tego dnia przyjechać do nas na rozmowę kwalifikacyjną. Przepraszamy, za "niedogodności"!

T..s

To że kierownik jakiś mial kruzysowa sytuację to znaczy że nie ma szacunku? A może Ty Jaśnie Pan pomylił epoki , że wszyscy muszą tańczyć jak Książe powie. Jefna z lepszych firm w województwie dobrze wspominam pracę tam. Dobrze że się zraziles, firma nie straci renomy zatrudniając panicza..

Czy w Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna pracuje się na open space?

Byly pracownik

Tak, ale nie sa to pomieszczenia duze, ale tak zaprojektowane ze nie jest ciasno i jest przyjemnje

Zespół HR MAZEL S.A.

To prawda, większość pomieszczeń biurowych to pokoje 2-3 osobowe. Są również większe pomieszczenia, w których pracują m.in. Kierownicy i Inżynierowie Budów, którzy nie przebywają w biurze przez 8h, ale przyjeżdżają do firmy załatwić sprawy administracyjne. Aktualnie ogłoszone rekrutacje dostępne są w zakładce KARIERA na stronie MAZEL.PL Mailowy adres kontaktowy do Zespołu HR to praca@mazel.pl

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mazel S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Nowa Sól
DTH Selection

Czy nowo zatrudnione osoby w Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zespół HR MAZEL S.A.

Tak, rozpoczęcie zatrudnienia odbywa się od podpisania z pracownikiem umowy o pracę. Informacja o aktualnych rekrutacjach dostępna jest na stronie mazel.pl. Kontakt z Zespołem HR poprzez adres mailowy praca@mazel.pl.

Zbigniew

@ktoś, zachęcam Cię do przeczytania regulaminu- na forum nikogo nie obrażamy i dodajemy rzetelne opinie, które pomogą innym użytkownikom. Regulamin znajdziesz pod tym linkiem- https://www.gowork.pl/regulamin. Czy możesz napisać coś od siebie na temat pracy w Mazel? Jesteś zadowolony z warunków? @Demon, rozumiem, że masz negatywne doświadczenia związane z tym pracodawcą? Przedstaw proszę więcej szczegółów.

ktoś
@Zbigniew

Ależ to żadna obraza tylko FAKT i jak najbardziej rzetelna opinia. Firma MAZEL nigdy nie zwolniła pracownika żeby na jego miejsce przyjąć kogoś "tańszego". Jeżeli @Demon został zwolniony to może mieć pretensje tylko do siebie bo pewnie jest tak jak napisałem już wcześniej. (Wiem bo pracuję w tej firmie już ponad 10 lat) A negatywne doświadczenia ma raczej firma MAZEL z @Demon i jemu podobnymi, a nie odwrotnie.

@ktoś

Zeby być zwolnionym z tej firmy trzeba byc wybitnym tłukiem.. ta firma trzyma ludzi bo kazdy jest potrzebny do realizacji zadań.. ubiegam pytanie.. zwolniłem się z Mazela dawno temu znajdując prace w innym wojewodztwie ???? wspominam dobrze , oprócz 3 kierownikow chamow, z czego jeden jeszcze tam pracuje

Julia
@Byly pracownik

To aż tak dużo zadań tam muszą zrealizować ze każdego zostawiają?

@Julia

Kazdy pracownik jest potrzebny, np do kopania rowow nie dadzą kogoś kto sie zna na elektryce, tylko fizola.. no chyba,ze nie maja robót (to sie juz nie zdarza bo są dobrą firma)

@Byly pracownik

"Już"? Czyli kiedyś nie byli?

Świetna firma pod każdym względem więc nic dziwnego, że na forum tak rzadko zamieszczane są opinie.

@Karolina

Świetna? Gdy 30 pracowników produkcji pracując po 10, lub 12 godzin dziennie w szkodliwych warunkach utrzymuje 100 osób w biurach. A w biurach kawka, herbatka, plotki i myślenie, jak tu pracownika (usunięte przez administratora) Zazdroszczę tym co (usunięte przez administratora) z tej firmy. Niedługo I sam pożegnam tych co obiecują tylko..

@Andrzej

100 osób!? Naprawdę to aż 100 osób?. Ty to wyolbrzymiasz czy serio tak jest?

@Monika

Ten Pan prawdę napisał. Są kierownicy, majstrowie, asystenci i asysentki w/w, sekretarki, logistyka i zaopatrzenie. To wszystko pracownicy na budowach utrzymują. Zobacz na zdjęcia jaki to biurowiec, ile aut służbowych. To wszystko produkcja utrzymuje. Proporcjonalnie w kraju jest więcej takich pracowników biurowych niż pracowników produkcji.

@Arek

No ale Ci też wykonują swoją prace i gdyby nie oni to firma przecież by nie funkcjonowała poprawie. To chyba nie można aż tak dosadnie twierdzić, że ktoś kogoś utrzymuje. To nie przesada?

@Monika

No tak zgadza się. ale wiedz ,że większość tych z biurowca po prostu ściemnia. Tylko nikt o tym nie mówi, ponieważ to rodzina koleżanka kolega..

@Arek

Prawda

@Monika

Żal że udzielają się tu tacy co sie zwalniają.. a w ostatnich dwóch latach sporo złożyło wypowiedzenia. I to na prawdę dobrych pracowników odeszło.

@Andrzej

Żal że nie udzielają się. Tak miało byc

@Andrzej

A jaki może być powód tego, że się nie udzielają w takim razie? No bo zazwyczaj to chyba właśnie ci niezadowoleni lubią siać falę hejtu, czemu ci tego nie robią?

@Monika

Zapytaj się tych co zwolnili się dlaczego nie udzielają się na forum.. ja znam powody kilku z nich. Ale nie mam prawa wypowiadać sie w czymś imieniu niestety. Opinie ich są i pozytywne i negatywne.

@Klops

No ok, ale czy ktokolwiek z nich tutaj jest? Bo inaczej będzie troszkę trudno. Widzę też, że rzetelnie do tematu podchodzisz zamiast na siłę kit jakiś mi tu wciskać. W sumie to dzięki za to. Jest szansa, że ktoś jeszcze tu się pojawi? ;)

@Monika

Jest. Na razie czytam komentarze , bez udzielania się. Już nie pracuję w tej firmie. Nie mam zamiaru krytykować i chwalić. Większość komentarzy tutaj jest prawdziwym obrazem firmy. Ale jak ktoss napisał, że trzeba brać poprawkę

@Byly

A tak ogólnie skoro i tak nie chcesz za bardzo ich oceniać, to byś polecił czy niekoniecznie, żeby się zatrudnić?

@Monika

Są stanowiska które polecam a są takie które nie polecam. 50/50 albo trafisz na dobre albo na takie co będziesz żałować. To wszystko zależy od tego co oczekujesz i z kim będziesz mieć do czynienia. Ja miałem kierownika super, ale ten sam kierownik dla kogoś innego był chamem.

@Byly

Czyli aż tak niepewnie z tym wszystkim? Mnie to by najbardziej zależało, żeby ze współpracownikami była super relacja, bo właśnie jak kierownik nie podpasuje to można w kimś wsparcie znaleźć. A czym tu ludzie kierownikom najbardziej podpadali, że potem mogli ich nie lubić?

@Monika

Gdy się pracuje i nie zawraca głowy nikomu to nie podpadnie. Gdy co chwile ma się z czymkolwiek problem to unikają Cię lub mają na zlym oku.. zawsze znajdzie się jakiś d...k..

@Byly

No tak czysta statystyka niestety, chociaż wolałabym się przed takim kwasem uchronić. Ale to w sumie kierownik odpowiedzialny nie jest za to, żeby ludzi w pionie trzymać co by nikt problemów nie robił? A ten Twój były kierownik to jeszcze tu pracuje? Wiesz może?

@Monika

3 moich kierownikiw bylych pracuje.. dwóch kolejnych moich kierowników nie żyje. Kilku innych zwolniło się.. jeden który pracuje ma uczviwe podejście do ludzi ale powinien być trochę bardziej twardszy, kolejny z nich nie zaszkodzi u nie pomoże, a trzeci to cham i egoista.

@Monika

Powiem uczviwie.. uczciwi pracownicy odchodzą po kilku lub kilkunastu latach współpracy. I każdy zadowolony.. ten którego wyrzucili z mazela nie mają takiego szczęścia w pracy.. ja uciekłem za granicę.. I nie zmierzam wracać do Polski. Pierwszy raz do Szwecji. Objaśnił mi wszystko kolega który tam byl z Mazela. A kolega opusci te mury też niedlugo

@Byly

To chyba dość często ci kierownicy tutaj się zmieniali? Raczej za dobrze to na zespół nie wpływało, skoro wciąż jakieś zmiany były?

Czy pracownicy w Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna dogadują się między sobą?

Tak jak wszędzie w zależności gdzie i do kogo trafisz do brygady czy działu. Są ekipy że wszyscy się dogadują. A są tacy że tylko klody podkładają. Jak najmniej mówić o swoich prywatnych sprawach

I OD TEGO NALEŻY ZACZĄĆ! 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

@Gość

Masz rację że każdy może napisać co tylko się podoba. Tylko wiedź jedno. Każdy przedstawia swój punkt widzenia. I trzeba brać poprawkę. Mimo że w każdej wypowiedzi jest część prawdy.. znam ludzi którzy sobie tylko zachwalają a znam takich co pracują bo muszą i widzą złe rzeczy. Jeśli chodzi o Mazel to tu z mojej perspektywy przeważa więcej negatywnu niż pozytywu

Jacek

Pracowałem w tej firmie od 2010 r do 18 jestem bardzo zadowolony .Przeszedłem drogę od zwykłego pracownika do brygadzisty .Zawsze był fajny kolektyw i pomoc z firmy . Wypłaty były na czas i w takiej kwocie na jaką się umówiliśmy . Myślę że jest warta polecenia ,bo można się dużo nauczyć i przy tym nieźle zrobić. Dla mnie ten okres był bardzo fajny i jeżeli kiedyś życie mnie zmusi do pracy za granicą to na apweno nigdzie indziej nie będę szukał.

@Jacek

To dlaczego tu nie pracujesz, skoro tak dobrze Ci było?

Ktoś 41

Ta firma kojarzy mi się z niezbyt kulturalną osobą, która jeździ w ciemnych okularach samochodem z napisem Mazel. Nie polecam.

@Ktoś 41

Duzo osób jeździ w ciemnych okularach z napisem Mazel. Możesz konkretniej?

PussyDrifter

Bardzo zachęcającą opcją jest to, że nie trzeba być elektrykiem ani się kompletnie na tym znać żeby dostać pracę w Mazelu. Wystarczy, że ktoś z rodziny tu pracuje (np ponad dwadzieścia kilka lat) a prace masz gwarantowaną nawet po liceum. (usunięte przez administratora)

@PussyDrifter

Zgadza się

Renata
@Klops

No nie wierzę, że do Niemiec wysyłają ludzi bez uprawnień elektryka :) Nie żartujmy :) Z innej beczki - wiesz coś o pracy asystenta produkcji? Jakie zarobki i czy da się awansować?

@Renata

Na 5 osób w brygadzista dwóch musi mieć uprawnienia. Po drugie w dzisiejszych czasach uprawnienia elektryczne nie są wyznacznikiem umiejętności. A po trzecie uprawnienia elektryczne można zdobyć przez kurs online, który trwa gofzine. Ważne by zapłacić.

@Renata

Wiesz czym się różni balkon od wielu firm? Tym, że balkon udzwignie 4 osobowa rodzinę

@Renata

Gdy bardzo postarasz się, to może awansujesz na starszego zamiatacza biura. Zarobki tak jął wszędzie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna?

Klops

Nie ma nadgodzin. W ogóle.. na papierku pracujesz 8 godzin.. w rzeczywistości 8 - 10 godzin. Czasami do 22.00 nawet gdy koniec budowy i terminy.. masz płacone stawka podstawowa plus premia.. ale nadgodzin nie ma

Edward
@Klops

Ile dają tej premii bo może rekompensuje brak nadgodzin. To jest znaczna kwota czy raczej niewielki dodatek?

@Edward

Premii tyle co wychodzą nadgodziny. Chyba że ktoś "pomyli się" w liczeniu, wtedy dostaniesz mniej. Często to się zdarza pracownikom fizycznym.

Czarek

Podpowiedzcie czy warto szukać szczęścia w firmie? Jakieś rekrutacje są prowadzone?

Irek

@Karol Wąsik Mogę podpisać się pod taką opinią!! Dobrze się pracuje, polecam.

Karol Wąsik

Firma solidna i pewna. Wypłaty terminowe i adekwatne do umiejętności. Pracowałem tam cztery miesiące za granicą i bylem zadowolony dopóki nie nadeszła zima. Praca na rafinerii wiec caly rok na zewnątrz. Zjazdy co tydzień i tylko na weekend wiec brak czasu dla siebie chyba ze mieszkasz blisko granicy. Auto służbowe podwozi pod dom. Ogólnie firma ok ale praca w ciężkich warunkach, myślę ze jeśli komuś zależy na szybkiej kasie to może spróbować. Szkolenia masz od firmy ale dostajesz lojalke na dwa lata.

Karol Wąsik
@Karol Wąsik

Dopiska Jeśli talrafisz na rafinerii można sie nauczyc od brygadzisty(usunięte przez administratora) Gosc zna się na robicie i pomaga w pierwszych krokach.(usunięte przez administratora)

Pracownikiem firmy MAZEL byłem przez ostatni rok, wiele się w tym czasie nauczyłem. Był to jeden z intensywniejszych okresów w moim życiu zawodowym. Firma inwestuje w pracowników, jeżeli tylko ktoś chce może bardzo wiele zyskać, udało mi się skorzystać ze szkoleń, zrobić uprawnienia do pracy jako elektryk, ale uprawnienia to nie wszystko, umiejętności które nabyłem przez ten czas zostaną mi już na zawsze. Pracowałem w delegacji firma zapewniała zakwaterowanie, normalne, cywilizowane warunki z dostępem do internetu co jest dużym plusem. Wszystkie formalności również leżały po stronie firmy, z najmniejszym problemem zawsze mogłem zgłosić się do firmy i uzyskałem pomoc, wystarczyło zadzwonić lub skontaktować się mailowo. Nigdy nie narzekałem na zarobki, myślę ze są adekwatne do umiejętności, jeżeli ktoś pracuje, wykazuje się umiejętnościami zostaje za to odpowiednio nagradzany, uczciwość i praca się opłaca ????. Jeżeli kiedyś przyjdzie taka potrzeba i możliwość na pewno tam wrócę.

Elżbieta
@Piotr

Udzielałeś się na tym forum już kilka miesięcy temu, ale być może nadal na nie zaglądasz. Chciałam Ci serdecznie podziękować z Twój wpis na temat Mazel M. H. Mazurkiewicz spółka jawna jako pracodawcy. Jednocześnie cieszę się, że dobrze Ci się tam pracuje. Nadmieniasz o tym, iż skorzystałeś ze szkoleń. A czy nowym pracownikom organizuje się tam szkolenia wdrażające do wykonywania pracy?

Jack

Kompetencja kadry kierowniczej na poziomie "0". Dbają tylko o kasę której w normalnie zarzadzanej formie nigdy by nie zrobili. Stwierdzenie jednego z nich "wiem ze wszystko wiem"chyba wszystko tlumaczy. Rolnicy oderwani granatem od pługa są dla nich wartością-nie zadają pytań

Zbigniew

@ktoś, a mógłbyś Ty opisać, jak to wygląda z Twojej perspektywy? Widzę, że jesteś zadowolony z pracy, wymień proszę główne zalety tego pracodawcy. Dostrzegasz też jakieś złe strony? Takie szczegóły mogą się przydać innym użytkownikom forum.

Demon

(usunięte przez administratora) którzy marnie płacą i zwalniaja Polaków po to, by zatrudnic Ukraińców za jeszcze marniejsze grosze

ktoś
@Demon

No i kolejny nieudacznik który potrafi tylko narzekać i wszystko mu się należy zamiast wziązć się za robotę. NIE pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mazel S.A. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Mazel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazel S.A.?

Mazel S.A.