Mazel

Zielona Góra

Opinie o Mazel

roman

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Sporo jest do poprawienia, ale oby tak dalej im szło z tym poprawianiem. Szukają elektromonterów obecnie

pawlo

tragicznie niskie zarobki!

gal

Konkrety - 2000zł brutto dla mgr inż elektryk z 4 latami doświadczenia w branży, brak jakichkolwiek podwyżek - nie pasuje to się zwolnij! dla porównania Biedronka - płaca minimalna kasjerki to 2000zł brutto (wystarczy średnie lub zawodowe wykształcenie) a po 2-3 latach lub 3-4 dni nadgodzin w miesiącu zawsze 2tys netto będzie... a w Mazelu zapomnij, do tego ludzie robią na prywatnych komputerach w pracy i nikt się nie interesuje że lecą pirackich programach. Ale jakby co wszystko pięknie wygląda - firma się cudnie prezentuje, fundusz reprezentacyjny grosza nie żałuje na wystawne przyjmowanie gości, ale ty masz (usunięte przez administratora) i łba nie podnosić.

Cert

Zgadzam się - niskie zarobki

lipa

jakie zarobki na kontrakcie ?

ZGADZAM SIE

luna

potwornie nędzne zarobki!!!!!!

Zostaw opinię o Mazel - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazel