Partex Marking Systems Sp. z o.o.

Lubicz Dolny

Opinie o Partex Marking Systems Sp. z o.o.

eliza
użytkownik zarejestrowany

ihej @ooo firma ciągle działa i poszukuje pracownika na stanowisko Asystent w dziale sprzedaży i obsługi klienta. Może jesteś zainteresowany?? Ich wymagania to : Wyższe wykształcenie, język angielski, znajomość języka rosyjskiego, Obsługa komputera i znajomość pakietu Microsoft Office. Aplikuj!!!

były pracownik

W tej chwili poszedł e-mail po znanych mi firmach o sprawdzenie wiarygodności firmy.To pewnie będzie dla firmy reklama.Ale czy pozytywna?Proszę o opinie pracowników hurtowni kopel odnośnie firmy Partex.

nico

"Należy patrzeć z kim podpisujecie umowę, może się okazać że jest nieważna." - znaczy, że nie czytałeś swojej umowy o pracę ? tzn. po prostu, że jesteś ograniczony umysłowo, a niestety Partex to nie jest zakład pracy chronionej.

były pracownik

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)Wg mnie jest to nieuczciwy pracodawca.

Zostaw opinię o Partex Marking Systems Sp. z o.o. - Lubicz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partex Marking Systems Sp. z o.o.