Cynel Unipress Sp. z o.o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cynel Unipress Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy pensja w Cynel Unipress Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Maszyn, ich ogłoszenie jest 27 czerwca na GoWork.pl.

Baczny Nowy wpis
@Pytanie

Witaj, na pensje składają się poza podstawą: regulaminowa premia 20%, dodatki za pracę w godzinach nocnych, za pracę na specjalnych maszynach, ewentualne nadgodziny i nagrody motywacyjne (za wysoka frekwencje). Napisz do osoby odpowiedzialnej za rekruracje, wszystko jest wyłuszczone jeszcze przed rozmową rekrutacyjna.

Nowy wpis

@Baczny

Co do zasady, lepiej byśmy tego nie opisali :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Cynel Unipress Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Baczny
@Pytanie

Pensja zawsze wpływa przed 10 dniem każdego miesiąca.

Paweł
@Baczny

Widzę że znasz Cynel Unipress od środka bo pisałeś o pensji. Możesz mi podać jakieś widełki wynagrodzenia w tej firmie Jakieś premie są?? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie.

Baczny Nowy wpis
@Paweł

Ja nie wiem ile koledzy zarabiają, sam też nie będę się chwalił w necie konkretami, ale chyba skoro tu pracuje to mi pasuje :P . Chcesz wiedzieć to się skontaktuj z szefostwem, oni niczego nie ukrywają.

Klient

Dlaczego normalni ludzie nie mogą się wypowiadać o firmie PZPR Cynel Unipress Sp. z o.o. - Warszawa , tylko ich dział propagandy ?

Niewolnik z bombasu
@Pytanie

bo jest cenzura żeby sie nikt nie dowiedział co tam sie dzieje

@Niewolnik z bombasu

Szanowny Panie, wraz z administracją Gowork.pl staramy się dbać o treści umieszczane na forum tak, by były one zgodne z regulaminem gowork.pl oraz prawem polskim ale także wiarygodne, merytoryczne i co za tym idzie maksymalne przydatne dla zainteresowanych pracą w Cynel-Unipress Sp. z o.o. Jeśli uważa Pan, że któreś z wiadomości Pana autorstwa nie zostały opublikowane, a mimo to spełniały powyższe kryteria, prosimy o kontakt pod adresem gowork@cynel.com.pl - postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości :) Pozdrawiamy.

Karol

@pytanie o czym mówisz ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Cynel Unipress Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator maszyn i urządzeń. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy Cynel Unipress Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Standardowo dział produkcji obsadzany jest przez 3 brygady pracujące w trybie 2 zmianowym. Zmiany brygad następują o godzinie 06.00 oraz 18.00. Pracownicy magazynu i działu sprzedaży pracują w godzinach 7.00-15.00 lub 7.30-15.30; Pracownicy innych obszarów biurowych w godzinach 08.00-16.00.

wódka@ochlapusO2.pl
Kandydat

Właśnie sie dowiedziałem że we firmie jest działająca pralka i nawet dąją do niej proszek. Nad takim czymś nie można przejść obojętnie. Wyrażam swoją chęć pracy u was , no chyba że sie dziś upije i mi przejdzie ochota do pracy. Ale prosze przesłać mi propozycje pracy wraz z Listem Motywacyjnym na mojom skrzynke mejlową.

@wódka@ochlapusO2.pl

Szanowny Panie, Obecnie nie prowadzimy naborów - mamy pełną obsadę już od jakiegoś czasu. Natomiast jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie to proszę rozglądać się za ogłoszeniami na serwisie gowork.pl, niedługo rozbudowujemy halę i może pojawią się kolejne etaty. Niezależenie od powyższego aby zwiększyć szansę na powodzenie w znalezieniu pracy zachęcamy do porzucenia szkodliwych nałogów :) Pozdrawiamy.

Daniel

Tak dobrze się pracuje, firma dba o pracowników i atmosferę więc na forum jest stosunkowo mało informacji.

Ewa
@Daniel

Chyba jednak nie wszyscy pracownicy podzielają twoją opinię , proszę napisz bardziej szczegółowo czy są jakieś plusy pracy w Cynel Unipress Sp. z o.o. w Warszawa i czy naprawdę można napisać coś pozytywnego o firmie.

Inny pracownik
@Ewa

Plusy to międzyinnymi: darmowa opieka lekarska, jak idziesz na dłuższy urlop wakacyjny to dostajesz dodatkowe pieniądze, pracownicy jeżdżący ZTM mają kupowane bilety, są premie świąteczne, fundusz socjalny -nagrody za długą pracę, pożyczki bez procentów. I to wszystko legalnie, nie pod stołem. Popzatym takie rzeczy które są obowiązkowe czyli ubranie robocze (buty, spodnie, rękawiczki, ręczniki), środki czystości, proszek do prania, okulary ochronne, nuaszniki. Niby takie rzeczy oczywiste ale napewno nie wszędzie. Pomieszczenia socjlane też ok- dobrze wyposażona kuchnia, lodówka, kuchenka, mikrofala, zmywarka, pralka.

Marcin
@Inny pracownik

Pralka :-) ha ha ... tak to jest jak sie zagalopujesz z pochwałami. Powiedz lepiej jakie są MINUSY.

Inny pracownik
@Marcin

No i się zdiwisz. Pralka jest udostępniona dla pracowników. I zdziwisz się jeszce raz, dostajemy nawet proszek do prania ubrań roboczych. Nie pozdrawiam niezorientowanego.

Zadowolony

Fajnie jest. Firma sie rozwija, nawet w dobie kryzysu. Przed chwila dostaliśmy pokazna premie swiateczna. Szacun :)

Misiek
@Zadowolony

Macie kryzys w firmie? A dlaczego? Zły zarząd i kierownictwo niekompetentne czy słabe płace?

@Zadowolony

Ile wyniosła ta ,,pokaźna premia'' ? Możesz sie pochwalić? Czy było to więcej niż 120 zł ? Tylko napisz obiektywnie , bo na tym forum nie mają możliwości zabierać głosu zwykli pracownicy bo są cenzurowani , może zabierać głos tylko zarząd. Tak wiec słuchamy darmowej reklamy na GO Work kierownictwa Cynel Unipress Warszawa sp. Z.O.O

@Zadowolony

Dziękujemy za uznanie naszych starań :) Szczególnie w czasach kryzysu COVID-19 ważne jest dla nas by Pracownicy czuli się docenieni. @Pytanie W odpowiedzi na Pana/Pani pytanie, informujemy, że z forum moderowane są jedynie wiadomości stojące w sprzeczności z regulaminem GoWork.pl i/lub prawem polskim, to jest: wulgarne, naruszające dobra osobiste, zawierające dane osobowe, stanowiące zniesławienie, pomówienie lub noszące znamiona innych przestępstw określonych w kodeksie karnym. Każdą merytoryczną opinię traktujemy jako niezwykle cenną wskazówkę do dalszego rozwoju, dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w sposób kulturalny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Magnes

Firma jak i atmosfera tragedia.Praca po 12godzin dzień i noc (dwie zmiany) brud syf pająki.Chcesz tyrać (usunięte przez administratora) i słuchać mądrości (usunięte przez administratora) to się zatrudnij.Ambitnych (usunięte przez administratora) też nie brakuje.

@Magnes

Bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią ważny aspekt funkcjonowania przedsiębiorstwa. Atmosfera , standard i stan pomieszczeń socjalnych oraz miejsca pracy maja duży wpływa na samopoczucie i zdrowie pracowników. Czy pracodawca zdał sobie z tego sprawę i zadbał o poprawę warunków czy nic się nie zmieniło w tej kwestii?

@Pytanie

Bardzo trudno jest nam się odnieść do Pani/Pana pytania, gdyż dotyczy ono opinii sprzed 6 lat, którą uważamy za wyjątkowo nieprawdziwą i krzywdzącą. Spółka Cynel-Unipress od początku istnienia, czyli od ponad 36 lat, stawiała i stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i higienę pracy. Pracownicy od zawsze mieli zapewnione wszelkie środki ochrony takie jak buty ochronne, odzież roboczą, okulary czy słuchawki ochronne. Kierownictwo bacznie analizuje wszelkie uwagi Zatrudnionych dlatego np. od niedawna zamiast bluz zimowych Pracownicy mają do dyspozycji wygodniejsze bezrękawniki i polary. Zapewniamy środki higieniczne w postaci proszków do prania, mydeł, kremów a także indywidualnych ręczników wymienianych na bieżąco. Starannie planujemy grafiki tak by Pracownicy pomiędzy zmianami mieli minimum 24 godziny przerwy, co nie jest standardem w branży produkcyjnej. W ostatnim roku oddaliśmy do użytku nową szatnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię, zaś w przyszłym roku doposażymy i wyremontujemy łazienki. W dobie COVID-19 Zarząd przywiązuje szczególną wagę do panującej atmosfery, dlatego podejmuje niezbędne kroki by Pracownicy mieli świadomość, że mogą polegać na stabilności swojego zatrudnienia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sporo innych firm kończy działalność bądź wysyła pracowników na postojowe. W Cynel-Unipress nie dokonaliśmy żadnych postojów czy redukcji - przeciwnie zwiększyliśmy zatrudnienie a w ramach dbałości o zdrowie Pracowników - wprowadziliśmy bezpłatną prywatną opiekę medyczną. Mamy szczerą nadzieję, że powyższe fakty pozwoliły rzucić nieco więcej światła na sytuację w firmie i odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie. Pozdrawiamy.

Zainteresowana
Kandydat

Czy ktoś zdradzi na jakie zarobki na rękę można liczyć na produkcji po okresie próbnym?

M&M
@Zainteresowana

w (usunięte przez administratora) lepiej płacą

Baczny Obserwator
@M&M

Nie wiem skąd Pan bierze takie informacje - jest to po prostu kłamstwo. Już na okresie próbnym pracownik produkcji zarabia więcej niż kasjer-sprzedawca w (usunięte przez administratora) z 3 letnim stażem.

Wiktor

Dobry pracodawca więc nie ma co narzekać. Wystarczy, że rzadko zamieszczane są opinie na forum bo nie narzekają ludzie.

Robert
 Problem
@Wiktor

Przejrzałem to forum gdyż szukam pracy , a ogłoszenia ich często widziałem w necie , ale dużo złych opinii o tym , dobrze że nie aplikowałem , pewnie duża rotacja(usunięte przez administratora)

Zwolniony

Firma która rzekomo kładzie nacisk na przestrzeganie warunków bhp????,w chwili kiedy po szkoleniu udowodniłem że jeden z warunków dotyczących dźwigania jest łamany, usłyszałem od kierownika,że jeśli nie będę tego robił to mam szukać innej pracy (w sposób bezczelny i arogancki).A więc zostałem zwolniony za to iż nie chciałem łamać warunków BHP.Nie polecam tej firmy,tym bardziej iż przez wprowadzenie mnie w błąd przed podjęciem tej pracy poniosłem inne straty.

bite
 Rekomendacja

Pracuję dla firmy Cynel od paru lat. Moje doświadczenie związane z nimi jest jak najbardziej pozytywne. Nie mam zastrzeżeń co do komunikacji czy warunków współpracy.

Co powiecie o zarobkach w Cynel Unipress Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Wujek

Firma z tradycjami. Wielu pracowników pracuję w firmie ponad 10 lat. Pracodawca przywiązuje uwagę do bezpieczeństwa i higieny pracy (okulary ochronne, rękawiczki, nauszniki, komplet ubrań na zimę i lato). Do 10. dnia każdego miesiąca wypłata wpływała na konto. Firma stawia na ciągły rozwój procesów oraz pracowników. Będąc pracownikiem produkcyjnym zostałem zaproszony na serię szkoleń dotyczących Lean Management. Dodatkowo, dzięki firmie Cynel, wyrobiłem certyfikat "Specjalista ds. zarządzania jakością ISO". Firmę jak najbardziej polecam osobom, które stawiają na rozwój własnych umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Cynel Unipress Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Cynel Unipress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cynel Unipress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cynel Unipress Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Cynel Unipress Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Cynel Unipress Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Cynel Unipress Sp. z o.o.