Opinie o Best Oil Sp. z o.o. w Lasocice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Best Oil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Oil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Oil Sp. z o.o. w Lasocice

Rzepek

Nie polecam wynagrodzenie z wysoką premią czyli jak wiadomo nadliczbowe godziny są naliczane od podstawy... Mało tego za zwolnienie lekarskie zabierają premie. Bądź za widzimisię góry...

@Zofia

Według mnie nie dogadali się tak z kandydatem, jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce.

Rysiu

Niezależnie od tego, co piszecie o premiach, to i tak zdaje się, że firma nie szuka teraz ludzi. Ale te ostatnie nabory wyglądają korzystnie, gdy jest się osobą z kilkoma latami pracy na koncie. Praca biurowa, administracyjna lub asystentura w dziale handlowym, to wygląda okej. Może warto pracować dla wpisu w CV? Jakie są stawki podstawy, tej już bez premii?

@C

Nie wiesz, czy na każde zgłoszenie się odezwą? Nawet jak nie ma żadnej aktywnej rekrutacji? Bo na ich stronie w zakładce kariera, każda jest oznaczona jako zakończona. w takim razie czy jest sens teraz CV wysyłać?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie Best Oil Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Czy nowo zatrudnione osoby w Best Oil Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zbyniu

Tak. Na okres próbny głównie chyba pierwsza umowa na 3 miesiące.

@Zbyniu

Ok, a później? Terminowa na rok albo dwa? Ktoś z dłuższym stażem ma bezterminową na czas nieokreślony?

Klesio Nowy wpis

Obecnie wszyscy pracownicy mają umowy na czas nieokreślony (tak uważam). Nowi pracownicy oczywiście na początku otrzymują umowy na czas określony.

Rysiu

@Rysiu

Stawki na każdym stanowisku są inne. Obecnie najbardziej brakuje Mechaników i chyba tam tylko można próbować choć ogłoszenia oficjalnego nigdzie nie ma.

@Zbyniu

O to dla mnie spoko wiadomość, bo szukam pracy teraz. A skąd masz takie info, że szukają? No i jak można się zgłosić, tylko osobiście? Ciekawe, że nie ogłaszają się w necie. Mówisz, że na stanowisku mechanika zarobki są spoko? Może wiadomo jakie widełki płacowe mniej więcej tam obowiązują?

Zbyniu

Chyba najlepiej osobiście złożyć papiery bo wtedy najszybciej trafią w odpowiednie miejsce. Niestety nie znam zarobków w dziale utrzymania ruchu(mechanikow/elektrykow).

C Nowy wpis

Można zostawić na portierni, ale można również wysłać cv na adres rekrutacje@bestoil.pl

@C

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Best Oil Sp. z o.o.?

Cadry

Na początku umowa na czas określony 1-4 miesiące, następnie jeśli osoba się sprawdzi, to umowa na czas nieokreślony. Ja tak miałam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Best Oil Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rzepek

@Rzepek

Po prostu jest tu premia frekwencyjna / uznaniowa i dlatego tak?

Rzepe
@Zofia

Zatrudniając się uzgadniane jest wynagrodzenie jak przychodzi do podpisania umowy okazuje się, że jednak do końca nie mamy na umowie tyle co uzgadnialiśmy tylko mniej + premia i dopiero wychodzi suma która uzgadnialiśmy. Czyli wychodzi na to, że jesteśmy poniekąd oszukano premią nie jest żadnym dodatkiem tylko nasza pensja na którą się umawialiśmy.

Tak jak piszesz.

@Ala

I to tak celowo mijają się z prawdą czy akurat w tym przypadku z kandydatem się nie dogadali odnośnie zasad?

@Zofia

Czy można liczyć w Best Oil Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jest program LUXMED

Alibaba

Nie polecam. Wynagrodzenie wyplacane 25% w premii jak się władzy coś nie podoba to ucinają premie i jest straszna lipa gorąco nie polecem. Zresztą Zarobki jak na taką firmę bardzo niskie.

Kamila
@Alibaba

A za co mogą obciąć premię? I ile wynosi podstawa, bez tej premii?

Elibaba
@Alibaba

A ja znowu narzekać az tak nie będę. Jestem pracownikiem od kilku lat. Wykonując swoją praci, swoje obowiązki otrzymuje podstawe + wspomnianą wyżej premie. Na plus na pewno system 12 h dzięki czemu jest sporo wolnego ale to nie na wszystkich działach. Wypłacane nadgodziny, nie ma problemu z urlopami. Jeśli gorąco nie polecasz, to dlaczego większość kadry pracuje tu od 12,11,10, czy 8 lat? Nikt nikogo na siłę nie trzyma Oczywiście zawsze chce się mieć lepiej i więcej. Ja jednak zdaje sobie sprawe że po 2 rozmowach kwalifikacyjnych w zakładach w Lesznie nie otrzymałbym na stanowisku operatora lepszych warunków. Pojawiły się w ostatnim czasie odejscia pracowników ale dotyczą działu mechanikow i elktrykow i są spowodowane zmianami, które tam wprowadzili

Alicja
@Elibaba

To na jakich działach się pracuje po te 12 godzin ?

Elibaba
@Alicja

Laboratorium produkcyjne, przyjecia towaru, produkcja, oczyszczalnia.

@Elibaba

Na którym z nich względnie jest najłatwiej? Da radę to rozstrzygnąć?

szifer
@Zofia

Ciężko to rozstrzygnąć. Wydaje się, że laboratorium. Ale na przykład taki załadunek nie wydaje się bardzo skomplikowany, żeby go opanować.

Alicja
@szifer

Inaczej może - dla kobiety w którym dziale będzie najłatwiej? :)

Marcelina

Ktoś rzetelnie opisze firmę ?

Bingo

Podpowie ktoś czy firma potrzebuje nowych fachowców? Jakie zarobki i godziny pracy macie?

Noname
@Bingo

Poszukuję fachowców? Zależy jakich na utrzymanie ruchu pewnie tak. Zarobki jak na okolice przeciętne kwestia dogadania

kunegunda

Kto dawał te opinie??

Gregor

Dziwne opinie na forum? Firma jest bardzo dobrym pracodawcą, można sprawdzić w internecie!

smażonagnes

Praca a Best Oil jest straszna ! odradzam !!! fajnego chłopaka od skupu wywali po miesiącu ponieważ logicznie myślał....

Katarzyna
@smażonagnes

Mógłbyś wypowiedzieć się o pracy w Best Oil odnosząc się do własnego doświadczenia? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny i jakie warunki są przypisane do Twojego stanowiska? Jak opisałbyś atmosferę występującą na co dzień w tej firmie? Ze względu na brak aktywności ze strony innych użytkowników, Twoja wypowiedź będzie niezwykle z perspektywy przeznaczenia tego forum.

Sypiesie
@Katarzyna

Pracowałem chwilę i stanowczo Odradzam....jak Fdw zmienią Panią która ma tylko pojęcie jak poławiać paznokcie to będzie Ok ! Puki co ODRADZAM!!! NAJLEPSZE JEST ZASTRASZANIE KTO Z KIM MOŻE ROZMAWIAĆ A KTO NIE! A hitem jest zdanie Pani AGI "musimy robić właścicielowi DOBRZE" może mówi z własnego doświadczenia ????

gf

praca przedstawicila handlowego jest oplacalna- spore zarobki moga byc

xxx

jak masz pojęcie co to firma FDW wozniak to wiesz wszystko . . .

fisch60

Nikt nie wyda opinii, bardzo jej potrzebuję - pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Best Oil Sp. z o.o. - Lasocice

• Jak się pracuje w Best Oil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Oil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Oil Sp. z o.o.?

Best Oil Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.

Best Oil Sp. z o.o.