Przybud Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Przybud Sp. z o.o.

jak to

Pewnie, że kasy można całkiem nieźle wyciągnąć @wisk, zwłaszcza, że od nowego roku miały się jeszcze dodatkowo pojawić jakieś premie czy benefity socjalne do zatrudnienia. Wiecie jaka teraz jest atmosfera? Dzięki

jurgen

pracowałem tam krotko ale ogólnie było ok Jak moja robota szla to nikt się nie czepiał a i premie były Nie poznałem sytuacji kiedy robota nie szla a później dostałem kopa w cztery litery

grupa wyszechradzka

[usunięte przez moderatora] Kiedyś było na 5+ teraz jest =2 A szkoda, bo fajna atmosfera była.

Zostaw opinię o Przybud Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przybud Sp. z o.o.