LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.

Kasia

A mi się podobało. Gdyby nie chęć spróbowania czegoś zupełnie innego zostałabym dłużej. Polecam, dobra firma, fajni ludzie.

Pawian

Jak wygłąda praca jako pracownik administracyjny - obsługa inwestycji przy budowie drogi w zakresie technologii robót? Jak wyglądają zarobki?

bezimienny

wyzysk wyzysk wyzysk, zamiast podmieść wynagrodzenie (najniższa krajowa ) to zastępują umowy o pracę umowami zlecenie żeby tylko więcej nie płacić ... paranoja i chora firma

lafka
@bezimienny 17.01.2017, 09:20

Chyba ktoś firmy pomylił, bo jeśli jest zamiana umów, to akurat w drugą stronę, a wiem to, bo pracuję przy tym temacie :):):)

LolaManola

@Karo ja serio nie wiem gdzie Ty trafiłeś. Ja nie miałam z tą firmą żadnych problemów. Owszem przeżyłam pewne załamania i nerwówki ale to chyba normalne w każdej ambitnej pracy? Niestety co zauważyłam i było to dość przykro. Im młodszy pracownik tym mniej chętny do pracy, jakoś takie nam się społeczeństwo rozleniwiło. W każdym bądź razie komuś kto ma ambicje i chęć do pracy poleciłabym Lafrentz jako pracodawce.

użytkownik zarejestrowany

a

Udało się Tobie zweryfikować jaką mają stawkę na te stanowisko?

KaLa

Zauważyłam, że złe opinie zostawiają tylko "długoletni" pracownicy. Czy któryś się przyzna, że pisze tak bo ktoś inny bardziej zasłużył na awans?? Chyba nawet wiem, który z Panów tak tutaj żale wylewa. Ja pracuję już 5 i pół roku. Nie zawsze było łatwo, ale przecież nikt nie obiecywał, że tak będzie. W każdej pracy jak chcesz coś osiągnąć to musisz ciężko na to zapracować. Nie jest to chyba jakaś wielka filozofia. W firmie jak to w firmie raz bywało gorzej raz lepiej, ale gdzie tak nie jest? Jak dla mnie Lafrentz to dobry pracodawca, którego bym poleciła

Karo
@KaLa 08.08.2016, 09:36

Czy to był żart, jaka cięzka praca? Awans jest wyłacznie uzalezniony od tego jak mocno dasz sie wykorzystywać i bezwzględnie pozostaniesz lojalny wobec wyzyskiwaczy

Pracownik biurowy

Osobiście pracuję w Lafrentz praca bardzo miła i przyjemna. W pracy nie czuję się presji, zarządzający firmą są otwarci na pomysły i sugestie pracowników. Jeżeli pracownik jest rzetelny firma na pewno to doceni. Także jak najbardziej na tak.

Ciekawa

A jak wygląda praca w biurze? Ktoś może podzielić się uwagami?

były pracownik

Zgadzam się z przedmówcą, atmosfera zależy od ludzi. "Starzy" pracownicy pracują na umowach, nie mają złych zarobków, np. inżynierowie rezydenci, którzy mają totalną labę i zero obowiązków. Nowi dostają propozycję pracy na działalności, np. inspektor może liczyć na 6tys netto, fajnie ? niby tak ale trzeba zapłacić ZUS, podatek i samemu dojeżdżać codziennie do pracy, np. Ostrowa Wlkp, czy Jarocina zatem łatwo policzyć ile zostaje ;) Plus, zero stresu i totalny luz to prawda jednym się to podoba inni mają większe ambicje.

MMM

Na S-5 jest super ! Inżynier budowy to wyjątkowy facet ! Trzyma wszystko w ryzach a przy tym nie ma terroryzmu w robocie !

kriss

@staszko wiadomo jak jest, wszędzie znajdą się tacy, którzy będą narzekać. Ale prawda jest taka, że jak chcesz pracować, nie migasz się od obowiązków i jesteś sumienny to praca tutaj jest w porządku. Pracuje od dwóch lat i nie miałem jeszcze problemów z atmosferą w pracy. Pozdrawiam

ola

Ja pracuję w firmie LaFrentz od pół roku. Rzeczywiście na początku warunki płacowe nie są super lukratywne, ale wszystko to jest jasno wyjaśnione w momencie omawiania warunków zatrudnienia. Po trzech miesiącach dostałam propozycję awansu i aktualnie jestem na kursie przygotowawczym do awansu. Oczywiście wraz z awansem lepsze wynagrodzenie. Jak ktoś chce się uczyć to firma daje fajne możliwości rozwoju.

były pracownik

Ja też tam pracowałem ok 7 lat. Prezes nie szanuje ludzi. Nie dotrzymuje słowa. Najpierw coś obieca, a później oczywiście nic z tego nie ma. Wymagają, aby pracować nie wiadomo ile, ale oczywiście nic w zamian za to. Atmosfera dramat. Ludzie uciekają stamtąd byle dalej. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

No cóż. Atmosfera może i jeszcze dobra, ale ja głupi myślałem przez 7 lat ogólnego stażu pracy, że do pracy chodzi się po to, aby pracować i zarabiać pieniądze na utrzymanie rodziny. Tym bardziej, gdy ukończyło się studia kierunkowe. Myliłem się, bo w tej firmie pracować to owszem, ale zarabiać pieniądze? Najniższa krajowa? Odliczając koszty dojazdu zostaje na życie aż niecałe 900zł. Do tego firma nie daje żadnej możliwości rozwoju. Najniższa krajowa miała być, ale na początek. Patrząc na poprzednie kontrakty to z roku na rok w tej firmie zarobki i atmosfera są coraz gorsze.

użytkownik zarejestrowany

cóż treść tego postu jakaś taka podobna do setek innych w innych firmach :P

Asystent

Ja polecam pracę w Lafrentz - fajni ludzie, dobra atmosfera i warunki pracy ;)

nędza

Jako asystent inspektora proponują najniższą krajową - ponoć taki mają budżet i nic się z tym nie zrobi. Chwalą się umową o pracę. Brak jakiegokolwiek zwrotu za paliwo a do Komornik trzeba dojeżdzać we własnym zakresie. Teraz rekrutują na budowę drogi S5.

mario

jako asystent inspektora zarobki bardzo kiepskie, oszukuja na delegacjach i niezwracaja kosztow paliwa, 2tys brutto i obiecywanie ze zalatwia praktyke potrzebna do uprawenien po czym mowia wiesz dobrze ze tu niezrobisz. po okresie probnym jak dostalem nowa umowe z ta sama kwota podziekowalem , polecam invest complex gliwice.!

@mario 31.03.2012, 20:45

Lafrentz to duża firma, która zatrudnia wielu pracowników, i jak wiadomo - nie dogodzi się wszystkim :) ja jestem wieloletnim pracownikiem i nie widzę powodu do narzekań: warunki pracy jasno określone od początku, wynagrodzenie również, więc jeśli kogoś to nie satysfakcjonuje, to nie musi się zatrudniać :) osobiście polecam pracę w Lafrentz, bo pracują tu świetni ludzie a pensja jest zawsze na czas.

Zostaw opinię o LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.