Augusto-Kościan Sp. z o.o.

Kościan

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Augusto-Kościan Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Augusto-Kościan Sp. z o.o.

xyz

w augusto- kościan, nikt nie wie co to premia, najniższa krajowa, szefostwo to chamstwo, brak szacunku do pracownika, szambo, nie polecam, po 2 sezonach miałem dosyć tej pseudo - firmy!!!

Asz
@xyz 27.03.2013 20:34
w augusto- kościan, nikt nie wie co to premia, najniższa krajowa, szefostwo to chamstwo, brak szacunku do pracownika, szambo, n...

Jak jesteś taki cwany by smarować bo ci się robić kmiocie nie chciało to zapraszam na kontr rozmowe do mnie jeleniu za 7 groszy ,,,,,, Robić się nie chciało tak jak w innych firmach dlatego pewnie sie nigdzie nie utrzymujesz , Szefostwo chamskie ,no raczej ty ,chyba ze mowa o jednym z Panów a nie obydwóch masz na myśli ,,,, Bo pana (usunięte przez administratora)nie masz czym obsmarować chyba ze bezpodstawnie ...nie potrafisz nawet przedstawić z imienia i nazwiska nie masz odwagi pffff, a pro po nie pracuje tam ani nie jestem udzialowcem firmy .....

Zostaw opinię o Augusto-Kościan Sp. z o.o. - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Augusto-Kościan Sp. z o.o.