Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak

Marcinkowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak
1 2 6 1

Opinie o Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak?

bye

Żeby nabrać odpowiedniego doświadczenia zawsze jest szansa @gorila, ale i tak nie pokazało się jeszcze żadne ogłoszenie.

pan spawacz

i jak panie mariuszu, dogadamy sie czy idziemy do inspekcji pracy?

komor

Spomet to wspaniała firma, moim marzeniem jest pracować dla Pana Witaka szefa wszystkich szefów, krążą rewelacyjne opinie o tej firmie. Podobno płace są solidne i zawsze wypłacane na czas, socjalne warunki na najwyższym poziomie, wczasy sponsorowane przez szefa.

Zostaw opinię o Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak - Marcinkowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mariusz Witak