Freiberger Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Freiberger Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freiberger Sp. z o.o.

prawdziwy POLAK

Chyba kolego nie pracowałeś ani chwili w tej firemce. Może i można się czegoś nauczyć ale poza tym to wyzysk, mobbing, charuwa, itp., a i tak nie zaspokoisz oczekiwań [usunięte przez moderatora] Ale czego można się spodziewać po pseudo prezesinie który zmienił nazwisko na niemieckie i gra wielkiego Niemca - żałosne sprzedał się jak te panie co stoją na trasie. Był jakimś tam [usunięte przez moderatora], skończył pewno ledwo zawodówkę, nie ubliżając nikomu, zmienił nazwisko i się wozi. Pewnie jego rodzina w Polsce się do niego nie przyznaje, albo co niektórzy się w grobie przekręcają. PRACOWAŁEM NIE POLECAM NIKOMU

Zostaw opinię o Freiberger Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freiberger Sp. z o.o.