Vog Polska Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o Vog Polska Sp. z o.o.

xxxmen

Praca w tej firmie to sama przyjemność,pracuję ponad 5 lat a jest dużo osób z większym stażem.Super atmosfera,traktują Cie jak człowieka a nie jak "murzyna"

Taki sobie
@xxxmen 29.04.2013 21:44

Ha pracuję dłużej od Ciebie.Może nie traktują jak murzyna ale płacą jak murzynowi.

gość

To fakt ludzie może i fajni ale zaproponowane przez nich wynagrodzenie to porażka na kasie w biedronce czy w lidlu jest dużo więcej . chyba zatrzymali się na latach 90tych

elxxx

kasa jaką proponują to chyba jakiś żart.

arek

Banio, mówisz masz, przedwczoraj wystawili ogloszenie na mlodszego specjaliste ds. logistyki z językiem niemieckim. Oczekuja 1-3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i to chyba umowa na zastepstwo, ale kto wie, może potem przedłuza współpracę.

Grzegorz

Marek Kapturzak to najlepszy szef, manager! Warto starac się o prace w tej firmie

gosc

witam niech ktos napisze opinie na temat tej firmy chyba wszytsko ok dobrze zarabiaja skoro nikt nie narzeka jak na inne firmy np feroxcube, uds, marel, hortex

Zostaw opinię o Vog Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vog Polska Sp. z o.o.