Polindus Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Polindus Sp. z o.o.

stasiu

...witam wszystkich ludzi dobrej woli...firma jak firma...czytałem trochę o niej...i znam ją od środka...nie jest to może jakaś wybitna rewelacja,ale po co aż ją tak szmacić? Mnóstwo gorszych zakładów i gorszej pracy...i gorszego kierownictwa...taka oto prawda. Tylko nieudacznictwo uwielbia narzekać oraz krytykować.w tej firmie są też porządni ludzie i tego trzeba się trzymać.pozdrawiam serdecznie ????

daniell

miałem bezpośredni kontakt z pracownikami firmy POLINDUS LAKTOPOL, również z kadrą zarządzającą - mam o nich bardzo pozytywne zdanie, to profesjonaliści w swojej dziedzinie - osobiście polecam !!!

współpracownik
@admin 18.08.2015 00:36
Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzeń w firmie Polindus Sp. z o.o. jest wystarczająca? Skomentuj na naszym forum....

Nie jest jakoś szczególnie ale bywa naprawdę gorzej...

Zostaw opinię o Polindus Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polindus Sp. z o.o.