Papu S.C.

Opinie o Papu S.C.

sadsd

jakie zarobki ?

kanapeczka

Jezeli lubicie pracowac za psie pieniadze i wrocic do czasow niewolnictwa ta praca jest dla was! Szefowa zgrywa wielka pania na wlosciach, wymaga dyspozycyjnosci przez caly tydzien i zamiast podwyzszac stawki dorzuca obowiazkow razem ze sprzataniem kibli! Malo tego nie informuje o tym w trakcie rozmowy kfalifikacyjnej, a ze w weekend przyjsc musisz dowiadujesz sie w momencie kiedy groza ci zwolnieniem. Oczywiscie za to wszystko nalezy calowac szefostwo po rekach, bo rzucaja Ci ochłapy. Nadmienie jeszcze, ze pracownice w niczym jej nie ustepuja. Szgeolnie dwie takie stare, ktore donosza i wlaz a w du.., a za plecami narzekaja i krytykuja swoich pracodawcow, takze goraco polecam ta firme!

Jak przebiega proces rekrutacji na staże i praktyki w firmie Papu S.C. ? Czy trudno jest się dostać do pracy u nich? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Papu S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papu S.C.