Ankor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Sosnowiec

Opinie o Ankor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

john

Ja mam całkiem odmienne zdanie na ten temat. Pracuje tam jakis czas i ludzie są okropni, a na pieniądze nigdy nie można się doczekać. Szantaż psychiczny i emocjonalny, p.(usunięte przez moderatotra) jest wredna, zero szacunku dla ludzi. Ale jak nie wierzycie, to się sami przekonacie. Ja nie polecam.

Zostaw opinię o Ankor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe