Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 19

Zgierz

Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 19

Opinie o Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 19

tomik

na pewno można zarobić u nich troche kasy no i też mają nowe stawki teraz od nowego roku też z tego co zrozumiałem.

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 19 - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 19