Opinie o Bomako Sp.j. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bomako Sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bomako Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomako Sp.j. w Łódź

Aneta Nowy wpis

Macie samochody służbowe w firmie?

xxx Nowy wpis

Bomako jes zamknięte właściciele przeszli na zasłużoną emeryture i zamkneli hurtownie.31.08.2019

Filip Nowy wpis

A dlaczego Bomako ma się zamknąć? To jest bardzo dobry pracodawca.

Bartek Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w tej firmie i z wypłatą wszystko było zawsze OK - gorzej z atmosferą w pracy, przyszedłem jako nowy i ekipa po prostu gnoiła pracownika - tam po prostu jest praca dla ludzi bez wykształcenia - dlatego uciekłem, bez wyjaśnień.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bomako Sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
miś

Witam. Kiedyś pracowałem w tej firmie. Pamiętam czasy jak szef zamiast kupić nowe opony do samochodu zbierał zapasowe z reszty... haha porażka. Płacą marnie a i kiwają ludzi na kase. Po inwentaryzacji zabrano nam całą premię oraz część pensji ponieważ powinno być 1000szt danego produktu a było 100szt. Po kilku tygodniach okazało się że Pancia która siedziała w biurze wprowadziła jedno zero za dużo ale kasy nie oddali.... Przekręty jak cholera uciekajcie.

były ph

Od kiedy zmieniłem pracę i uciekłem z Bomako, dopiero czuje, że żyje. Żeby zarobić 2500 - 3000 zł trzeba pracować najmniej 10 godzin dziennie, a na koniec miesiąca i tak wypłata nie zgadza się z własnymi wyliczeniami. Co miesiąc z wypłaty zabierają "po cichu" 300 zł, a jak się ktoś zapyta za co to szukają głupich wymówek, że np. za używanie samochodu (którego nie można używać prywatnie). Może komuś się tam podoba, bo faktycznie są trasy na których handel się kręci, ale nie liczcie na to, że ktoś Was na taka trasę wpuści. Jeśli jest tam miejsce na PH to tylko na 2 najgorsze trasy, gdzie ludzi zmieniają co poł roku albo sami uciekają. Mi się udało uciec do normalnej firmy i w końcu zarabiam na handlu zamiast słuchać bez przerwy, że za mało i za słabo sprzedaje. Aha... no i zbieracie kase od klientów,a jak ktoś nie płaci to go blokują i nie można mu nic sprzedać, a później straszenie zwolnieniem, bo za mało się sprzedaje.

Myszka

Szału nie ma zarobić można trzeba jednak zapitalać jak mrówka i mieć dobrych klientów.

Ph Łódż

polecam dużo można się nauczyć zarobki różnie napewno max do 4000 zł netto najlepsi

Zostaw merytoryczną opinię o Bomako Sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Bomako Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomako Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomako Sp.j.?

Bomako Sp.j.