Bomako Sp.j.

Łódź

Opinie o Bomako Sp.j.

miś

Witam. Kiedyś pracowałem w tej firmie. Pamiętam czasy jak szef zamiast kupić nowe opony do samochodu zbierał zapasowe z reszty... haha porażka. Płacą marnie a i kiwają ludzi na kase. Po inwentaryzacji zabrano nam całą premię oraz część pensji ponieważ powinno być 1000szt danego produktu a było 100szt. Po kilku tygodniach okazało się że Pancia która siedziała w biurze wprowadziła jedno zero za dużo ale kasy nie oddali.... Przekręty jak cholera uciekajcie.

były ph

Od kiedy zmieniłem pracę i uciekłem z Bomako, dopiero czuje, że żyje. Żeby zarobić 2500 - 3000 zł trzeba pracować najmniej 10 godzin dziennie, a na koniec miesiąca i tak wypłata nie zgadza się z własnymi wyliczeniami. Co miesiąc z wypłaty zabierają "po cichu" 300 zł, a jak się ktoś zapyta za co to szukają głupich wymówek, że np. za używanie samochodu (którego nie można używać prywatnie). Może komuś się tam podoba, bo faktycznie są trasy na których handel się kręci, ale nie liczcie na to, że ktoś Was na taka trasę wpuści. Jeśli jest tam miejsce na PH to tylko na 2 najgorsze trasy, gdzie ludzi zmieniają co poł roku albo sami uciekają. Mi się udało uciec do normalnej firmy i w końcu zarabiam na handlu zamiast słuchać bez przerwy, że za mało i za słabo sprzedaje. Aha... no i zbieracie kase od klientów,a jak ktoś nie płaci to go blokują i nie można mu nic sprzedać, a później straszenie zwolnieniem, bo za mało się sprzedaje.

Myszka

Szału nie ma zarobić można trzeba jednak zapitalać jak mrówka i mieć dobrych klientów.

Ph Łódż

polecam dużo można się nauczyć zarobki różnie napewno max do 4000 zł netto najlepsi

Zostaw opinię o Bomako Sp.j. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomako Sp.j.