Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik

Kalisz

Opinie o Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik

łapa

anonimowość to jedno, ale każdy zapomina o adresach IP. Nie ma to znaczenia, hurtownia jest w porządku i mają b. szeroką ofertę ryb

Obserwator

Witam wszystkich.Tak szperałem po necie i przypadkiem wpadłem na tą negatywną opinię.Skłonił mnie fakt że kiedyś też prowadziłem firmę i też parę takich negatywów było. Teraz pytanie - czemu ci wszyscy "idioci " piszę negatywy pod pseudonimem a nie pod imieniem i nazwiskiem. Boi się ? czego ? ,pewnie i tak już tam nie pracuje.Moim zdaniem są to typowi ślizgacze i naciągacze,chłam , a nie pracownik.Pozdrawiam P.s Już nigdy nie zajrzę na tą stronę. Tak więc idioto nawet nie wysilaj się z twoją opinią. A jaka będzie w twoim wykonaniu to wiemy heheheheh

ślizgacz
@Obserwator 04.03.2015 13:35

To tak przypadkiem"idioto/ko" czemu się nie przedstawiłeś/aś z imienia i nazwiska chętnie bym Cię poznał bohaterze/erko.

tu154

[usunięte przez moderatora] Oszukują na świadczeniach i wypłatach wszystkich pracowników! A w ogóle to szkoda gadać.

klient

Znam hurtownie Rybna RYBKA oraz jej wlascicieli i pracownikow od wielu lat i nie moge powiedziec zlego slowa,widocznie nie zaslugiwales lub zaslugiwalas na odpowiednie wynagrodzenie od tej firmy.Nie udalo ci sie oszukac i wyzywasz sie na opini daj sobie spokuj bo sie pograzasz

j23

Powiem krótko! Gorszych dusigroszy nie znam! Jeśli ktoś lubi lizać [usunięte przez moderatora] ... to polecam!!! A tą opinię chyba napisali sami bo nie znam nikogo takiego żeby tak o nich mówił.

Zostaw opinię o Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik