F-Unit Ltd. Marcin Poks

Szczecin

Opinie o F-Unit Ltd. Marcin Poks

molon

tom, unich nie jest tak łatwo znaleźć pracy ... Bardzo rzadko kogoś szukają, a jeżeli już to w pierwszej kolejności patrzą na osoby które już z nimi pracują bądź będą wspołpracowały. Ewentualnie ich znajomi.

je..ać poksa

Zgadzam się w 100% z przedmówcą!!!(usunięte przez administratora)

RAJSTOP

Najbardziej zapchlona, frajerska[usunięte przez moderatora] firma jaką można sobie wyobrazić. Gość nie wypłaca ludziom pieniędzy za przepracowane godziny, zbywa jakimiś tempymi jak on wymówkami, zmusza ludzi z dnia na dzień do coraz to cięższej pracy pod groźbą np. nie wypłacenia pieniędzy [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu współpracy z żadną firmą w której chociaż raz pojawiło się nazwisko POKS. Ps. Marcin Poks ma ksywe "RAJSTOP" i wcale nie nadaną przez pracowników, a przez jego własnych kolegów.

ktos
@RAJSTOP 01.12.2013 23:39

zgadzam się to bezwzględny oszust powinien gnic w wiezieniu!!!

Zostaw opinię o F-Unit Ltd. Marcin Poks - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F-Unit Ltd. Marcin Poks