Dasson Import-Export Jerzy Butoka

Dąbki

Opinie o Dasson Import-Export Jerzy Butoka

harnaś

Myślę, że o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich @Natalia, co jest najlepszym dowodem na to, że atmosfera jest dość ważna w firmie. a wypłata w terminie? Dzięki

Iza

To prawda , jesteśmy poniżani nie płacą za nadgodziny , pracujące soboty, do rządzenia jest wielu ale tak naprawdę to same głąby . Teraz jest tragicznie w tej firmie.

zygi

(usunięte przez administratora)Nie płacą za nadgodziny , zmuszają do pracy w soboty. A ta blondynka z jakości to niezrównoważona kobieta - zastrasza nas za byle co . Pracują tam tylko ci którzy muszą lub nie mają wyjścia

Zostaw opinię o Dasson Import-Export Jerzy Butoka - Dąbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dasson Import-Export Jerzy Butoka