Opinie o HDT-Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HDT-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HDT-Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDT-Polska Sp. z o.o. w Opole

ciekawy Nowy wpis

Witam, czy coś się poprawiło w kwestii warunków pracy oraz zarobków? Czy w dalszym ciągu wszystko wygląda tak jak opisane w komentarzach? Wyzysk, nieprzestrzeganie czasu pracy itp?

Mila Nowy wpis

Umowa na najnisza Krajowa mimo ze obiecują o wiele więcej. Jqk nie bierzesz l4 to może dostaniesz rozliczenie za nadgodziny :) jak weźmiesz l4 to o nadgodzinach nie pamiętają :) i oczywiście rozliczenie za nadgodziny (usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis

No to chyba do dziś coś się zmieniło skoro nie ma żadnych info na temat rekrutacji? Pytam, bo ktoś pisał, że podobno zawsze kierowców tu szukają. Czy to znaczy, że warunki się zmieniły? Jak pracuje się tu obecnie i ilu kierowców zatrudnia firma?

Mila Nowy wpis
@Ewa

NIE WARTO

Bar U Kuby Opole

Bardzo nie polecam!!!! Obrazaja klientow. Kierownik z siwą brunka jest zadufanym w sobie bufonem. Chca kase za kegi z piwem jako kaucja a potem nie widza tego w systemie i trzeba sie prosic o zwrot kasy. Mam bar z kolumna 6-kranowa i sprzedaje okolo 10 kegow tygodniowo. Kpina!!! Juz na pewno tam nic nie zamowie.

Hanna
@Bar U Kuby Opole

Rozumiem. Większość klientów chyba toleruje to, o czym piszesz, bo z raportów Gazel Biznesu wynika, że przychody im rosną i zwiększają zatrudnienie. A propos zatrudnienia - ktoś wie, czy HDT szuka kierowców? Ostatnie ogłoszenie w sieci jest sprzed dwóch lat...

Łukasz
@Hanna

Z tego co pamiętam to kierowców zawsze szukali.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HDT-Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Franciszek

Jak to jest możliwe, że pracujecie 250 godzin w miesiącu. Tak jest na umowie wpisane czy po prostu jest tyle nadgodzin?

Jakub
@Franciszek

Brak ludzi = robota za kilku, przychodzisz na 6 rano.... Pracujesz do do późnych godzin wieczornych/nocnych. I nie ma czegoś takiego jak "nadgodziny" .... Godziny * stawka = wypłata

Paulina
@Jakub

Te późne godziny to mniej więcej które? Bliżej 22? Czy jak?

Nigdy

Nie polecam firmy! Jako miejsca pracy... Brawo warunków, brak plac.... Jak już wcześniej pisali, robisz za najniższą krajową i żeby coś zarobić walisz po 200+ godzin.. bo płaca stawka * godzina... Problem wiecznie z urlopem... Zapomnijcie by w sezonie bez kłótni pójść na urlop z dostaniecie odpowiedź "idź w zimę gdy już się uspokj z robota"

Kinga

Ile macie na ten moment pracowników ?

Zdecydowanie nie polecam... Zarobi pan tyle i tyle po czym okazuje się, że... Musi Pan wyrobić miesięcznie 250 godzin by dostać 3000brutto.... Żenada...

Alicja

Jaki mają wymogi żeby się dostać?

Łukasz

Praca po 300 godzin miesięcznie...

Norbert

Słyszałem, że to normalna firma , tylko szkoda, że nic nie mogę się dowiedzieć o rekrutacji.

ROD''KOPCIUSZEK''OPOLE BARDZO DZIĘKUJE FIRMIE HDT-POLSKA Sp.z.o.o ZA UDZIAŁ W SPONSOROWANIU NASZEGO DNIA DZIAŁKOWCA (25.08.2018)

Niezadowolony

Ogolnie wszystko wydaje sie OK, ale niestety tylko wydaje.... To co tam sie dzieje to przerasta wszystkie mozliwe wyobraznie... Wyzysk ludzi... Brak premi... ( szefostwo bunkruje na gorsze czasy? Lub drozsze wczasy czy tez prywatne auta?) kierownik magazynu to rowniez totalne nieporozumienie, ogolnie nie polecam, zarobki jak na taka prace minimalne... Wyzysk ludzi, chcesz zarobic? Zrob 200 godz a moze dostaniesz 1500 ...

admin

Osoby szukające pracy w firmie HDT-Polska Sp. z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o HDT-Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HDT-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDT-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

HDT-Polska Sp. z o.o.