HDT-Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o HDT-Polska Sp. z o.o.

Niezadowolony

Ogolnie wszystko wydaje sie OK, ale niestety tylko wydaje.... To co tam sie dzieje to przerasta wszystkie mozliwe wyobraznie... Wyzysk ludzi... Brak premi... ( szefostwo bunkruje na gorsze czasy? Lub drozsze wczasy czy tez prywatne auta?) kierownik magazynu to rowniez totalne nieporozumienie, ogolnie nie polecam, zarobki jak na taka prace minimalne... Wyzysk ludzi, chcesz zarobic? Zrob 200 godz a moze dostaniesz 1500 ...

Osoby szukające pracy w firmie HDT-Polska Sp. z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o HDT-Polska Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HDT-Polska Sp. z o.o.