InterClean

Myślenice

Opinie o InterClean

lol

Cały interclean to praca za kiepską kasę, czasami po 12 godzin dziennie - tzn nikt cię w teorii nie zmusza, do takiego tyrania, ale żebyś cokolwiek zarobił to tak będziesz pracować. Umowy na selfemployed - dlatego bo to jedyna metoda tej firmy placenia mniejszej stawki godzinowej niż jest to ustawowo nakazane w UK. Wielu ludzi zarabia po ok. 100 funtów na tydzień i jeśli nie macie doświadczenia na myjni, to tak własnie będzie :) Nie przyjeżdżajcie tu do tej firmy, weźcie cokolwiek innego, większość ludzi pracuje w tej pseudofirmie nie dłużej niż kilka dni :D

Zostaw opinię o InterClean - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterClean