Arion-Polbak Sp. z o.o. Piekarnia Sklep Firmowy nr 206

Szczecin

Opinie o Arion-Polbak Sp. z o.o. Piekarnia Sklep Firmowy nr 206

asko

Czy ktoś tu jeszcze zagląda z dobrej woli? :) Kochani mam nadzieję, że tak poszukuję informacji odnośnie zarobków jakie proponują ktoś coś wie niech da znać

ola

sam jesteś debil,ja tam pracuję już 5 lat i mi się podoba,zarobki dobre ,miła atmosfera.

ale z ciebie jest debil w niku pisze Wiktoria, a na koncu zdania napisal chciałbym. To dowod na KLAMSTWO .[usunięte przez administratora].. moze znajdziesz jakiegos jelenia

Te opinie napisal sam kierownik albo dyrektor aby zachecic ludzi do niewolniczej pracy

Zostaw opinię o Arion-Polbak Sp. z o.o. Piekarnia Sklep Firmowy nr 206 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arion-Polbak Sp. z o.o. Piekarnia Sklep Firmowy nr 206