Ruch S.A. Oddział Warszawa Hurtownia nr 207

Opinie o Ruch S.A. Oddział Warszawa Hurtownia nr 207

hank

witam, rynek prasowy podobno się kurczy, a ja od jakiegoś czasu szukam zatrudnienia w tej branży i chciałbym zorientować się, jakie warunki proponuje Ruch. jest to bardzo duża spółka, więc wydaje mi się, że nie powinni mieć rotacji pracowników, ale mam nadzieję że szukają nowych. będę wdzięczny za informacje.

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Ruch S.A. Oddział Warszawa Hurtownia nr 207? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Ruch S.A. Oddział Warszawa Hurtownia nr 207 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch S.A. Oddział Warszawa Hurtownia nr 207