Linea-Systemy Chłodnicze Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Linea-Systemy Chłodnicze Sp. z o.o.

tomek

szukam pracowników w tej samej branży. są zainteresowani?

adam

szukają pracowników bo firma się sypie. Odeszli najbardziej wartościowi pracownicy, odchodzą pozostali. Szefowa sprzedała grunty na których stoi firma, czyści magazyny. Nie polecam

Lidia

@beji, nie widziałam, ofert pracy aktualnych, ale może ktoś z obecnych pracowników napisze, jak obecnie wygląda proces zatrudnienia? Czy poszukują pracownikow? W poprzednich kometarzach kilka osób było zainteresowanych praca w firmie. Piszcie, na bieżąco czy poszukuwani są pracownicy.

beji

ja jestem zainteresowana nimi w tym kontekście że Serwisant urządzeń chłodniczych jest im podobno potrzebny do pracy, przynajmniej w czerwcu ruszyli z rekrutacjami i ciekawi mnie co powie o takiej pracy tutaj

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Linea-Systemy Chłodnicze Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Linea-Systemy Chłodnicze Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linea-Systemy Chłodnicze Sp. z o.o.