zwch chemitex-wistom

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o zwch chemitex-wistom

mola

jak wiemy wistom sa to zaklady chemiczne wlokien ktore swego czasu zatrudnialy okolo 10 tysiecy osob. ale z tego co wiem juz jakis czas firma nie itnieje na rynku. pamietam jak moj tata pracowal tam. firma sama w sobie dawala zatrudnienei w calym tomaszowie...ale moze ktos wie czy znow bedzie jakies nowe odrodzenie? z gory dzieki za info.

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie zwch chemitex-wistom. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o zwch chemitex-wistom - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zwch chemitex-wistom